Sign in to follow this  
Followers 0
sekaj

kurvy mi vycucli nádrž

10 posts in this topic

Tak včera mi ňáká svině vycucla nádrž,tak si musim veřejně zanadávat na ty zasraný kurvy zlodějský.Co dnes běhá po světě za hovada to svět neviděl.Tak si jedu udělat kryt,aby se to neopakovalo.

Původně zaslal: sekaj

Tak včera mi ňáká svině vycucla nádrž,tak si musim veřejně zanadávat na ty zasraný kurvy zlodějský.Co dnes běhá po světě za hovada to svět neviděl.Tak si jedu udělat kryt,aby se to neopakovalo.

Bud rad ze jenom vycucli, v posledni dobe je trend, ze to navrtaji zespodu:o Kazdopadne, ku*vy to jsou:bacha

Taky jsem to viděl v televizi s těma nádržema.Ale u 307iček to je tak jednoduchí jas ji vybrat,že je mnohem pracnější tu díru vyvrtat.Doufám že to nebude číst ňákej kokobélo a nebude obcházet 307 a vycucávat je.

to mas stastie ze ti nezmyslo cele auto ale aj tak by som im dolal hnáty hov... jedne

diery vrtaju pretoze sa do urcitych a vacsinou uz do kazdeho noveho auta cez hrdlo hadickou nedostane.bud rad ze ti ju nenavrtali.to by bolo viac skody

To je mnohem jednodužší spůsob,jsem zjistil,jak vycucnout nádrž,ale nebudu to raději zveřejňovat pro případné nenechavce.A ty doby kdy se to dělaloto přes výčko nádrže jsou dávno prič.

:bacha:bacha:bacha,jo takhle toho cypa chytit polít a zapálit tím co mu nateklo.....

Původně zaslal: zupo22

:bacha:bacha:bacha,jo takhle toho cypa chytit polít a zapálit tím co mu nateklo.....

jj , je to tak dva roky co jsme se strykem v Dobroslavicich chytli jednoho šmejda jak u hřište vycucaval erko , bohužel mel smulu že bylo strejdy , musel jsem stryka pak od nej odtrhavat bo by to synek nerozchodil.