Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otazka hlavne pre kolegov z SR o AAAAUTO


qity3

Recommended Posts

MrVain: mam 405 ktoru by som chcel predat, len neviem ci jej nie je skoda je v paradnom stave, ale mojim snom je 406 teraz asi kombi bo zena je v druhom stave a take rodinne auto nie je odveci a chcel by som tie starsie modely tak 97 okolo cca 120000 asi benzin. No zvysok chcem na uver abo na leasing

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na slovensku bych se reklamací u nás trochu bál, úroveň slovenských áček je s českejma nesrovnatelná.. třeba teď nedávno sme prodali nějakýho velkýho hyundaie (tuším h100 nebo něco podobnýho) a pán přišel za týden že něco špatně s motorem.. tak sme to vzali na dílnu, mechoš zjistil že je na třech místech prasklá klika.. cena nové byla 30 000, pán dal 10, zbytek my a práci měl taky zadarmo.. neříkám že to takhle je se vším, ale jako příklad je to myslím dobrý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som sa dival do zmluvy s AAA čo sme kupili toho Opel Astra 1,6Combi 1998 a o záruke:

3 mesiace alebo 4000km na hlavné mech.časti:motor,prevodovka,spojka,klb.hriadel,chladia,paliv. system,

a el.časti : štartér,alternátor,reg.napatia,cievka,rozdelovač

no a ešte ta 72hod výmena za iné:D

čiže 4000km to je tak na dva mesiace jazdenia a je po záruke:aut

keď neprší tak aspoň kvapká:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bol som dnes v AAA BA a to vam teda poviem ze tak daaaavno som sa nepobavil ani nebyva.

Najprv ze moja slubena 1.9TD 406 r.v. 96 a prisiel som k nej a fakt sok:

na kapote navareny kus plechu, cely pravy predny naraznik novy a nenastriekany a vo vnutri v aute ze PROBLEME CAR na A4 za a teraz pozor 109000 SK

A to po telefone ze U NAS SI URCITE VYBERIETE LEBO U NAS SU LEN PREVERENE AUTA V DOBROM TECHNICKOM STAVE S ROCNOU ZARUKOU, skoro som sa postal od smiechu.

Potom ma tam lamali, aby som isiel do vykupu, ze mi vezmu auto na protihodnotu.

OK preco nie. 1 hodinu som cakal na dakeho paka, ktory nevedel ani komunikovat, potom sa povozil, odskusal vsetko co iso brzdy, kolesa, alektrika atd, potom ze sa mu paci ale musi sa nan prist kolega. Prisiel o 20 min, pobuzeroval co sa dalo a zase odisiel.

po dalsich cca 15 min prisiel predajca aut aj s vykupcom s tym, ze mi zan daju 20000.

Skoro som sa postal od smiechu ze ci si robia prdel.

Neva tak teda nic, ze idem sa aspon pozriet na inu 406 1.8 16V r.v. 97 za 119000

Moja prva otazka, ci bolo dakde burane, ze nie.

obzeram obzeram, zadok naburany, neva prezijem pytam sa 2 KRAT URCITE? ON ZE AJ KEBY MOZNO TROSKA ALE ZE JE TO SUPER UROBENE ZE TO NIE JE VIDIET

Vtom sa zahladim na prednu napravu a co nevidim? posunuta prava strana napravy asi o cca 2 - 3 cm a v tom ja ze dakujem dovy dopo.:D:D:D:D:D:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:papa:papa:papa:papa:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha

Najlepsie a najviac co ma pobavilo bolo to, ze vraj maju preverenych 25 kontrolnych bodov na aute a pri vykupe sa mi nepozrel ani len na vyrobne cisla karoserie a to tam mam este ten origo plastovy kryt.

[upravil dne 25.3.2008 qity3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

No tak u nás v meste je pobočka AAA, aj mi tam známi pracoval. takže žiadne reči, že jedna babka povedala! Boli sme tam predať Toyotu Avensis, ktorá mala origo 300 tis km, ale to auto bolo ako nové ! stočená bola na 160 tis km a nikto v aaa to nezistil. odkúpili ju, prišli som o tri dni a pýtam sa známeho, koľko má tá Toyota kilometrov...samozrejme, oveľa menšie!!! presné číslo si už nepamätám, bolo to pred vyše rokom ...

ked sme priniesli buchnuté opravené auto, jediné čo zistili bola nezrovnalosť v hrúbke laku..výsledok...nie že \"o také nemáme záujem\"...išli s cenovou ponukou dole a to je všetko. najprv sme to nezobrali ale ked sa to auto nepodarilo predať, nakoniec sme ho tam zaniesli aj za toľko. a čo si myslíte ako to dopadlo...auto postavené pri ostatné rovnakého typu, s podobnou cenou. ledaže by všetky boli v takom stave :D ked príde potencionálny zákazník, povedia mu, že toto a toto bolo striekané??? asi nie !!

takže ak si niekto zastáva AAA, buď tam priamo pracuje :)) , alebo mal len šťastie na dobré auto.

o ďalších bazároch a mojich konkréétnych skúsenostiach sa už nejdem rozpisovať..

takže najlepšie čo môžeš urobiť, je hľadať po okolí (známi, rodina, susedia..atd), či niekto nepredáva auto, tam máš istotu, v akom stave je, lebo ho vídavaš dennodenne...možno sa mi to ľahko hovorí, pretože ja mám takých susedov čo menia autá ako ponožky po 4 rokoch po leasingu a potom ich odpredávajú za super ceny......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: soso

No tak u nás v meste je pobočka AAA, aj mi tam známi pracoval. takže žiadne reči, že jedna babka povedala! Boli sme tam predať Toyotu Avensis, ktorá mala origo 300 tis km, ale to auto bolo ako nové ! stočená bola na 160 tis km a nikto v aaa to nezistil. odkúpili ju, prišli som o tri dni a pýtam sa známeho, koľko má tá Toyota kilometrov...samozrejme, oveľa menšie!!! presné číslo si už nepamätám, bolo to pred vyše rokom ...

Ty chceš někoho kritizovat a přitom se sám přiznáš že jsi stočil kilometry:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Původně zaslal: soso

No tak u nás v meste je pobočka AAA, aj mi tam známi pracoval. takže žiadne reči, že jedna babka povedala! Boli sme tam predať Toyotu Avensis, ktorá mala origo 300 tis km, ale to auto bolo ako nové ! stočená bola na 160 tis km a nikto v aaa to nezistil. odkúpili ju, prišli som o tri dni a pýtam sa známeho, koľko má tá Toyota kilometrov...samozrejme, oveľa menšie!!! presné číslo si už nepamätám, bolo to pred vyše rokom ...

Ty chceš někoho kritizovat a přitom se sám přiznáš že jsi stočil kilometry:mad:

ja nie, ale kamarát, ktorý predával to auto :aut

a ja som poukazoval na niečo iné...reklama, marketing, preverené vozidlá, pôvod, technický stav, blablabla..a pritom stačilo v tomto prípade zavolať do toyoty, ktorá sa nachádza v tom istom meste, a dokonca to auto je aj odťiaľ, a spýtať sa na históriu vozu...o tom ja hovorím napr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: soso

Původně zaslal: Laďa

Původně zaslal: soso

No tak u nás v meste je pobočka AAA, aj mi tam známi pracoval. takže žiadne reči, že jedna babka povedala! Boli sme tam predať Toyotu Avensis, ktorá mala origo 300 tis km, ale to auto bolo ako nové ! stočená bola na 160 tis km a nikto v aaa to nezistil. odkúpili ju, prišli som o tri dni a pýtam sa známeho, koľko má tá Toyota kilometrov...samozrejme, oveľa menšie!!! presné číslo si už nepamätám, bolo to pred vyše rokom ...

Ty chceš někoho kritizovat a přitom se sám přiznáš že jsi stočil kilometry:mad:

ja nie, ale kamarát, ktorý predával to auto :aut

a ja som poukazoval na niečo iné...reklama, marketing, preverené vozidlá, pôvod, technický stav, blablabla..a pritom stačilo v tomto prípade zavolať do toyoty, ktorá sa nachádza v tom istom meste, a dokonca to auto je aj odťiaľ, a spýtať sa na históriu vozu...o tom ja hovorím napr.

Jenže toto by se stalo v kterémkoliv autobazaru.

[upravil dne 17/9/08 Laďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...