Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Začátek proměny Dřeváka


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

to je proto abys byl lepe v lese maskovany vid , co mašinkver , bude?:D

Mašinkvér nebude, ale jinak máš pravdu:D Už takhle je dost flekatej a po vyvaření by byl ještě víc, tak ho chci mít v jedný barvě;) Taky je to z důvodu úspory financí- olivová zelená mě bude stát mnohem míň než šedá metalíza:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Tak se mi pomalu začíná Dřevák měnit na Armáka :D Komplení proměna teprve přijde, nejdřív mě čeká trocha práce s COčkem na dvojech dveřích a jednom předním blatníku;)

Dundee že ty ho budeš dělat nakonec jako veterána co? :aut

A kde to stříkáš? A jak, pistolí? (ne mašinkvérem...:D:D:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Dundee

Jasnačka:) A STK taky:D:D:D:super

hele ty vejtaho jeden!

To byl takovej úspěch, že jsem potom doma ztrestal flašku Balantýnky od Neona:D:D

A já myslel, že jsi ji musel dát technikovi na STK a tys ji místo toho vyžah sám jo:D:D Takže za Tvé opičí zvířátko mohl vlastně Neon..:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aka: Vendulko, na Dřevákovi je už pár dní vzadu okno (musíš občas juknout i do sekce Servis;)).

sarkomi: Bude jenom olivová zelená, toho \"maskování\", který má Dřevák teď, už mám plný zuby.

jarajarda: Tohle jsem narychlo stříkal sprejem v otevřený stodole, jen jsem tam měl lepší trysku:super

Marcel: Kulomety nevedeme, větve patřej do kotle a dělat úzký světla by byl hřích, páč to svítí perfektně;)

Jinak takhle vypadal Dřevák ještě včera odpoledne...

post-0-14109599542702_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Ta olivově zelená je fakt dobrá. kdyby ti jí nějak moc zbývalo, tak snad začnu uvažovat, že si u svého auta taky změním barvu :)

Asi zbyde velmi málo...

Původně zaslal: Pe.Tr

na vojně jsme říkali že je to barva khaki :D

Chtěl jsem přímo khaki, ale tu máme jenom syntetiku, která je na dvě věci, tak mám olivu. Ta je trochu světlejší;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

To´s tu \"Balantýnku\" ztrestal sám za jeden večer, yo??;) Jestli jo, tak potěš koště a nechtěl bych Tě druhý den ráno vidět naživo ... :D

:xvul Tu flašku jsi zakopal a zasadil jsi strom? :D Jestli ne, tak to udělej:D Ale možná zvol vodku nebo tak něco, ten sekt asi nebude nejvhodnější do země..:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...