Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pri prudkej akcelerácii černý dym


lukas666

Recommended Posts

len som myslel nato ci nahodou nemaju tie masne kovove cidielka bo co to je vplyv na zmes vzduchu a nafty ak je to mozne, ze dava vacsie mnozstvo nafty ako motor potrebuje...inak neviem ako na tu spotrebu? a taktiez od samotnej kupy tam mam sportovy vyfuk vzadu... no neviem ako to napravit na normal,, chip tam neni........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že je váha vzduchu takhle špinavá je běžná věc, někteří dokonce doporučují ji pravidelně čistit, ty kovová čidélka určitě na množství nafty vliv mají, správná funkce váhy vzduchu se pokud vím dá zjistit na diagnostice.

Zvuk motoru mi přijde vcelku normální, pravidelnej, jen tochu hlubší, což bude asi nahrávkou...

Jakou máš vlastně spotřebu, že Ti přijde velká? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukas666

olej je tak ako bol, dnes som sa vrhol na malu kontrolu... neviem ci to moze mat nato vplyv najma na zvysenu spotrebu... ked som pred tyzdnom vymenil vzduchový filter, dnes som dal dolu váhu vzduchu a no foto... totalne mastna a spinava, vid foto.... moze mat nato vpllyv este aj palivový filter,,_? nemenil som ho ale neviem aky typ tam je v mototechne chceli vediet ci tam mam BOSCH alebo nieco ako ATF? kto by mi to vedel zisti podla napr. podla VIN. dakujem za kazdu radu..ste super

Palivový filtr: Mrkni na to pouzdro ve kterém je a tam bude napsáno BOSCH nebo tuším SIEMENS a podle toho ho kup :papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

No jen tak strelim od boku... tchanovi na pasatu tdi taky kourilo a mel prasklou hadici od turba

Ale to by vubec, ale vubec nejelo, me se to stalo uz dvakrat. Ale pokud vim, tak to resi pri prudsi akceleraci, ne? Jinak cisteni vahy je otazka cca 10 sekund - cistic brzd ve spreji, prostriknout a je to. Zadna veda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: lukas666

http://www.videotube.sk/video/1206136694-732-mov00355

pozrite sa a vypocujte si ten motor,, neda mi to nieco mu je...

je mu zima! nič iného ;)

Podle zvuku jak TDi, takovej zvuk to má čiplý HDi...

Alo to nemužeš přece poznat při běhu na volnoběh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: lukas666

http://www.videotube.sk/video/1206136694-732-mov00355

pozrite sa a vypocujte si ten motor,, neda mi to nieco mu je...

je mu zima! nič iného ;)

Podle zvuku jak TDi, takovej zvuk to má čiplý HDi...

Alo to nemužeš přece poznat při běhu na volnoběh :D

Ale můžu, jen takhle z videa těžko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukas666

takze dnes som zhruba pocital spotrebu po 220 km, takze asi 80 km mesto /kludna jazda/:myslim a 140 km mimo mesto 90-100 km/h. vyslo mi 4,78 l. moze to byt??? dakujem

No kdyby to bylo mimo město tak jo, ale máš tam moc města a tak bych tomu moc nevěřil. Nevím jak jsi to měřil, ale 220 km je docela málo na nějaký směrodatný průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě při prudší akceleraci zakouří každý \"ropák\", nové HDI a TDI nevyjímaje! Kdo říká, že jeho HDI ne, tak má asi zázračné auto:o a nebo potřebuje k očnímu...:D To není na závadu, bylo již vysvětleno. Všimněte si někdy, když vás třeba předjížděj konkurenční TDI nebo klidně i HDI jak často hulej jak fabriky, když tomu šlápnou na pedál. Prostě aktuálně není dodržen přesný poměr nafta/vzduch a jeho schopnost spalování a nic s tím nezmůže ani přítomnost elektroniky. Nic mimořádného a nic na zavávadu. Pokud je to jinak OK, byl bych v klidu.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...