Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlhová světla


egon.ostrava

Recommended Posts

Jelikoz mas model 96, tak spis nez packu budes asi potrebovat na zapinani mlhovek tlacitko => oddelej panel se stelovanim svetel a se zaslepkama tlacitek (pokud je tam mas) a v jedne zaslepce by mel byt nezapojeny konektor (pokud si dobre pamatuju, tak ta zaslepka ma zevnitr i obrazek mlhovek). A nebo lehnout pod auto a najit v predni casti auta za naraznikem nezapojene konektory (a porovnat cisla dratu s el.schematama). Mlhovky jsem kupoval na mjauto.cz, myslim ze 1300kc za kus. Tenkrat jsem to resil tady: Je tam i el.schema a i jak zapojit kontrolku mlhovek.

[upravil dne 20.3.2008 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

pokud bys dal jen ten vypínač vložil by jsi relé a jen pak snad 2 pojistky /v motorovém prostoru/tak jen od pojistek káblíky najít či dodat.Kabeláž by tam měla býti připravená :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: egon.ostrava

Ahojky všem. Mám 406 velmi hezkou a zachovalou limusinu. Motor 1800. rv: 96. Bohužel nejsou ve výbavě přední mlhová světla. Koupil bych je na vrakáči. Ale jak se zapojeni. kdo mi poradi.

egon ostrava

mrkl bych pod auto zdali tam nejsou konektory vlevo ,vpravo na mlhovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...