Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rany v zadni casti


Pepa01

Recommended Posts

Guest Urbanek Tomas

Podle me je to vyfuk. Me se taky po prejeti nerovnosti ozyva zezadu zvuk a na technicky mi oznamili, ze mam spatny stav vyfukoveho potrubi :)

Zkus si vlezt pod auto a zamel poradne s vyfukem a podle me uslysis stejne zvuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pokud to neni vyfuk ani reserva, tak by to mohla byt spatna zad. naprava. Super firma je v Pribrami. Prace trva cca 3 hod. vymeni zad. napravu a daji nova loziska. Na praci davaji 2 roky zaruku. cena je P405- 6.500kc , P205 306 309 - 5.500kc. Vse delaji na pockani. Tel. je 0608 96 26 26 POZOR na levne servisy,ktere misto lozisek davaji futra. Nic to nevydrzi a spatne se to pak rozebira.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mam 405 sedan a dela mi zrejme stejna vec jako vam. Z pocatku to bylo obcasne klepnuti, potom cim dal castejsi. Ted to boucha i pri zakyvani auta na miste. Je to zadni naprava. Rany jsou slyset ze vsech stran, protoze se to kostrou prenese do vnitrku auta a clovek je z toho zmateny. Ja mam zadrene prave rameno. U Peugeotu je to jedna ze slabin. Nelze to snadno promazat jako loziska. Momentalne mam auto odstavene a ceka na opravu. :(

[Editováno 5/20/02 Butch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky jsem chtel vymenit celou napravu, ale sehnat slusnou je problem. Na vrakovisti jsou vesmes starsi auta, nebo nejake bouraky, ktere s napravou nemusi mit neco v poradku. A kdo vi kdy se to muze stat zrovna na teto. Podle me je nejlepsi reseni dat do poradku svou napravu, at ma clovek jistotu ze to zase nejakych par stovek tisic kilometru vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpomněl na to, jak odstranil rány od zadní nápravy můj známý ( P405 sedan ). Zvedl auto a heverem přizvedával jednotlivá ramena a petrolejem prostříkl všechny styčné a pohyblivé body, při všech polohách ramene. Je to tři roky ( 40000km )a má zatím klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...