Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

modre podsvicene budiky


a-l-d-a

Recommended Posts

VIP3R a Kekros - bojim se obojiho, ale uz mam za sebou podsvetleni interieru - pedaly, spolujezdec, kaslik, zadni sedaky, kufr, a pokracoval jsem stresnimi svetelky a ted jsem dodelal elektricke ovladace na okna a svetla ve dverich, ceka me radio (tot otazka, chci ho vymenit), klima a ty budiky :-(, uvazuju ale, ze budiky udelam do cervena :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravim,

jj ty stranky znam. Maji to tam za dobre ceny.

Maji tam na muj P306 asi 8 typu budiku.

Jen ty moje tam nejsou.

Mam uplne stjne budiky jak model 1

http://moman.pl/index.php?a=opis&k=24&id=193

ale otackomer je dymenzovany na benzin.

Ja mam diesel a otackomer mam jen do 6000.

[upravil dne 20.11.2008 romales]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stanly

budu si je objednavat jeste s kamosem ale nevim co si mam pripravit jestli polske zloty nebo ceske koruny:-Djinak na tu naftu tam nemaji budiky jediine si napsat polsky vzkaz:-D

Tak jak objednáte tak dejte vědět jak to vypadá ... do PL to mám kousek :) a určitě se s němi dá dohodnout česky :) už jsem řešil nějaké věci česky vz polsky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

TO chuck: jak si vymenil diody v tom ovladani oken? k tem diodam je blbej pristup? a jaky diody si zvolil a co odpor?

Jak?- sakra no matně vzpomínám,že sem to rozebral je tam blbší přístup ale dáseto,vyjmul sem ale teď nechci kecat jestli původní diodu nebo žárovku(myslím že diodu) a dal tam normální modrou diodu(rozptylku-8kč,)pokud tam byla žárovka tak ještě odpor kolem 500ohmů

Snad ti to pomůže:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s tema indiglo budikama to nei tak ruzove jak se zdalo..Nakonec to vyleze az na nejakych 1700,-musi se tam dokoupit to trafo a plus poplatek za platbu do zahranici a to vse platbou predem na ucet coz se mi zda jako risk:xvul cremas neslo by se s tebou nejak domluvit ze by si to nejak od nich zplasil samozrejmne za nejaky poplatek??ty budiky jsou i v CR ale zdaji se mi nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Nemohol by sa tu niekto pekne rozpisat a podat nam podrobný navod ako na to a čo presne použit ? Fotky su efektne ale nezistim z nich aky rezistor mam použit na \"blue\" diodu. Som si isty že pri 12 V mi blikne prvy a posledny krat. Kolko je napriklad potrebnych led ... Mne konkretne sa jedna napr. o Peugeot 307. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další věc je že pokud to dáš blízko k čemukoliv co souvisí s rádiem,tak to píská do repráků--(předchozí zkušenost)-nepomáhaj ani stíněný kabely,a i když to dáš někam daleko,tak to píská dál protože to trafo píská samo o sobě................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: biema

Nemohol by sa tu niekto pekne rozpisat a podat nam podrobný navod ako na to a čo presne použit ? Fotky su efektne ale nezistim z nich aky rezistor mam použit na \"blue\" diodu. Som si isty že pri 12 V mi blikne prvy a posledny krat. Kolko je napriklad potrebnych led ... Mne konkretne sa jedna napr. o Peugeot 307. Dakujem.

560R-na jednu diodu.....

[upravil dne 25.3.2009 razor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...