Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

modre podsvicene budiky


a-l-d-a

Recommended Posts

Zdravím všechny.Taky si dělám barevné podsvícení budíků.Mám P 309 a na ručičkách je folie která jde lehce seškrábat(u většiny aut je to podobné).Koupil jsem PAR folii kterou na ně potom nalepím.Problém je ale v tom že zbytek plastu ne kterém jsou ty budíky nalepeny je oranžový.Zkusil jsem si objednat tyto budíky www.tuningsamolepka.cz s černým podkladem a barevnou kombinací barev(modrá stupnice a červené čísla).Tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Willli

Peugeot 307SW 1.6, 2002. Preletovanie asi 24ks SMD lediek namalovanie ruciciek a samozrejme cele rozobrat a jeto:-). a v peugeote povedali, ze sa to neda :-), oni vedia asi iba menit ziarovky. Samozrejme aj podsvietenie computera.

Tak tohle je super jaký jsi použil SMDčka ? Kolik kusů modrých ? červených ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirka Soptík

Zdravím všechny.Taky si dělám barevné podsvícení budíků.Mám P 309 a na ručičkách je folie která jde lehce seškrábat(u většiny aut je to podobné).Koupil jsem PAR folii kterou na ně potom nalepím.Problém je ale v tom že zbytek plastu ne kterém jsou ty budíky nalepeny je oranžový.Zkusil jsem si objednat tyto budíky www.tuningsamolepka.cz s černým podkladem a barevnou kombinací barev(modrá stupnice a červené čísla).Tak uvidíme.

Prosim tě mohl bysmi poslat fotky až ti přijdou?? Docela mne to zajimá.. Děkuji

V ideálním případě to hoď sem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

dosahl jsem toho tím, že jsem seškrabal smirkem tu oranžovou - nechal jí jen na okraji ( nevim jestli je to tam vidět :) ) a dal tam bílý ledky :super. ale ted mam drobet jinej problem dal jsem je i do ovládání klimy a dneska se mi z té klimy začlo kouřit a drobet mi to připálilo desku. Nevim jestli tam jdou Watty než do budíků, nebo čím to je . Ale v budíkách to funguje super :super a ta dvojbarva se mi fakt moc líbí :roker

post-0-14109600676316_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ... snazil jsem se upravit podsvetleni vseho, co se v interieru na 306ce da, na bile.

Zacal jsem podsvicenim tlacitek na ovladani skel ve predu, ale ejhle ... ten \"cirej\"plastik (symbol okna), kterej sviti v tom tlacitku neni uplne cirej, ale opet zabarvenej do oranzova :-( ... ale neni to folie, asi v te smesi, ze ktere je vyroben je primes, pze po oskrabani a vymene LED za vykonnejsi a opravdu bilou sviti porad oranzove :-( ... co s tim?

Dalsi problem je v podsviceni hodin s teplomerem ... je tam folie, ktera je do oranzova, kdyz jsem ji oskrabal, tak podsvetleni je bile, ale cislice jsou porad oranzove? ... Nejake napaday co s tim?

[upravil dne 28/5/08 bednarir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych.

Tiez sa snazim o nejake to vylepsenie budikov na 306 TD r.v.96 sedan, skusal som farebne ledky ale po modrych LED to sietilo na zeleno a slabo tak asi jedinym riesenim su nove budiky ale neviem sundat rucicky, bojim sa aby som ich nezlomil. Vedeli by ste mi poradit ako na to?:myslim

A este jedna vecicka, vedel by mi niekto poradit ako mam odmontovat hlavu riadiacej paky a manzetu?

Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...