a-l-d-a

modre podsvicene budiky

190 posts in this topic

Ta plazma je luxusni věc a stojí za to :o) viděl jsem v jiných autech a mohu doporučit pokud chceš styling :aut

plazmu bych bral predtim sem mel galanta od mitshubishi a chtel sem tam plazmu jenze na evropskou verzi byla predrazena fejst. a tady to vychazi kolik litru myslim ne tak by to stalo za hrich

Ahoj modře budíky u peugot podsvítíš jednoduše ... stačí jenom sejmout kryt nad budíkama.. a pak odšroubovat jeden šroubek ( křížák ) a vyjmeš ven celé budíky celou tu krabičku s budíkama.. a ze zadu jsou jenom nasunuty žárovky na podsvícení .. když je všechny vyměníš za modré.. tak máš modré podsvícení.. není problém nevím jak jiné peughoti ale 206 to takhle má a od ostatních modelů by se tento návod neměl nějak výrazně lišit...

saids: až na to že pokud to je multiplex (od roku 2002) tak jsou již diody a tma už musíš rozdělat celé budíky vím protože se na to chystám u svého auta. Jinak ty žárovičky koupíš i u nás ;)

jj uvidim jeste sem nenasel nikde workshop k me 306 a t vim kde co drzi a kde je jaky sroubek kdyz to budu chtit menit at vim kam sahnout nema nekdo schema rozebrani palubky?? a zarovky tam jsou jake nebo kde je kdo kupoval??

Peugeot 307SW 1.6, 2002. Preletovanie asi 24ks SMD lediek namalovanie ruciciek a samozrejme cele rozobrat a jeto:-). a v peugeote povedali, ze sa to neda :-), oni vedia asi iba menit ziarovky. Samozrejme aj podsvietenie computera.

post-0-14109599877988_thumb.jpg

este neboli rucicky cervene, ale komplet interier uz bol v modrej farbe

U 306 to není tak jednoduché,tam nestačí jen změnit žárovičky.I když se dají modré tak to bude svítit jako předtím:( Musí se vyměnit celá folie budíků:(

Původně zaslal: chuck11

U 306 to není tak jednoduché,tam nestačí jen změnit žárovičky.I když se dají modré tak to bude svítit jako předtím:( Musí se vyměnit celá folie budíků:(

Podobný problém u 406. Mám tu 5- ti budíky z 2.2 HDi, folii mám už oškrábanou a podsvícení se koná 7 žárovičkami. Už tam mám nasekaný diody, JENŽE světlo LEDky je bodový a podsvícená je nerovnoměrný a nějak stále nevim co s tím :(

Willi ako demontovat budiky z palubovky? A nestacilo na rucicky pouzit cervenu LED musel si ich nutne farbit? Mozes poradit aj aky typ LED si pouzil?

Původně zaslal: MatrixChose

Podobný problém u 406. Mám tu 5- ti budíky z 2.2 HDi, folii mám už oškrábanou a podsvícení se koná 7 žárovičkami. Už tam mám nasekaný diody, JENŽE světlo LEDky je bodový a podsvícená je nerovnoměrný a nějak stále nevim co s tím :(

Zkus u těch LEDek ubrousit vršek do roviny a do toho pak vyvrtej jakoby kužel - světlo se bude lépe rozptylovat. Případně ještě obruš celou tu LEDku jemným smirkem, aby nebyla čirá, ale matná, pak se světlo šíří i do stran. Já to tak mám a je to celkem v pohodě... :papa

[upravil dne 11.4.2008 VIP3R]

Původně zaslal: bagr

Nebo třeba TAKHLE

:papa

maji to tam pekne drahe!!! to uz raci objednat z polska za polovinu