Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co na to říkáte ?


terarus

Recommended Posts

PeS16 : přesně tak když pročítám diskuse u tuningu který 10 lidí posuzuje jako super práci a stejně se vždycky najde někdo kdo to označí za Tuzing :-)

Stejně tak se možná uvidíme na Peugeot srazu až se dozvím kde bude a to už by mohli být rozsáhlejší úpravy než jen samolepka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ta cena odpovídá , jinak já bych se do toho sám nepouštěl to radši někomu dát za práci než to pak zmrvit a vyhodit 4litry .Mě sám ten kamarád co mi to dělal řikal že tyhle folie (kor zadni sklo) se lepěj strašně debilně a i po stý se to prostě občas nepovede a že když zmrví jedno okno tak maká 6 hodin zadarmo ale že mi to udělá , jinak zadní okno ten muj kamarád prej vyndávat nebude a certifikát ti seženu i na folie za 50kč/ks(jedná se o takový malí štítky s číslem a jenom si to tam dolepíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

PeS16 : přesně tak když pročítám diskuse u tuningu který 10 lidí posuzuje jako super práci a stejně se vždycky najde někdo kdo to označí za Tuzing :-)

Stejně tak se možná uvidíme na Peugeot srazu až se dozvím kde bude a to už by mohli být rozsáhlejší úpravy než jen samolepka :D

no já bych chtěl jet k tomu Vranovu, mam to relativně kousek, tak pak ti to taky zkritizuju...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším kde je Vranov a kde se mluvilo že tam bude sraz ale co jsem pročítal diskusi tak je místo mezi Prahou a Brnem a stále není přesné místo odhaleno tuším že tam je jen datum (z paměti nevím)

Kritiky se nebojím ale aby tam pak někdo neměl prořezané pneumatiky :D:bacha:D

[upravil dne 19.3.2008 terarus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Netuším kde je Vranov a kde se mluvilo že tam bude sraz ale co jsem pročítal diskusi tak je místo mezi Prahou a Brnem a stále není přesné místo odhaleno tuším že tam je jen datum (z paměti nevím)

Kritiky se nebojím ale aby tam pak někdo neměl prořezané pneumatiky :D:bacha:D

[upravil dne 19.3.2008 terarus]

Je to na SEČI u Chrudimy, už se to tam probiralo;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

airbrush je umelecka prace a samolepka je kus folie natiskla pocitacem. Mam i samolepku P-C clubu na aute a popravde uvazuji i o airbrush, ale jen na vicko nadrze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...