Sign in to follow this  
Followers 0
terarus

Co na to říkáte ?

48 posts in this topic

Tak jsem si nechal voblepit auto ještě čekám na hezké počasí aby mi nahodili na okna folie a mračítko a bude to paráda :-)

Jinak na fotce je ta modrá taková křiklavá ve skutečnosti to vypadá o 100% lépe :D

post-0-141095995333_thumb.jpg

pekny napad, ale asi by se mi vic libila na oranzovem aute zelena samolepka, nevimno, je to muj nazor;)

moc pěkný, taky o tom uvažuju, můžu se zeptat kde sis to nechal dělat a kolik tě to zhruba stálo ???

Ta barevná kombinace nic moc, nicméně chtělo by to kvalitnější fotku. A hliníkový kola, takhle to fakt vypadá jak typickej tuzing :)

Nápad je to výborný :super Vypadá to zajímavě, ale doufám, že ten foťák zkresluje, páč ta barevná kombinace mi připadá taková divná :myslim

jakou folii me doporucite na p406? neco co nevybledne do par mesicu, jako folie za 300 z hypernovy?

taky bych zvolil asi jinou barevnou kombinaci.. :nevim co treba cernou?? ta si myslim ze by vypadala lepe :)

[upravil dne 19/3/2008 Béďa]

Na té fotce to vypadá hrozně to přiznávám počkejte si až ho pěkně umeju koupím liťáky pak si půjčim foťák a vyblejsknu vám to v reálu to vypadá fakt mnohem lépe !

Jinak mě docela naštvalo když jsem předevčírem zjistil že ten samej obrázek je na prototypu P207 RCup a já myslel že to ještě nikdo nevyděl osobně jsem to našel na youtube -video nějakého francouzkého klubu :-(

Jinak odpovědi:

Auto není ORANŽOVÉ !!! je Vínové!

černou jsme skoušeli ale posuďte sami :

post-0-1410959953425_thumb.jpg

pro berkoff : Folii za 300kč z hypernovy ani pořádně nenalepíte !

Ten kamarád co mi robil tyhle samolepky dělá i auto folie materiál na 206tku je cca 2700kč +1300kč práce (6hodin-2lidi )

Jinak by práce byla mnohem levnější kdyby se nelepilo zadní sklo (je to práce na 4hodiny a musí se to dělat ze 3kusů a furt nahřejvat atd.-dnes jsme to právě prodiskutovávali :-)

No nejsi na klubu první kdo to má, teda měl, koukni sem -

Jinak ta stříbrná by seděla určitě líp než modrá, ale jak říkáš ne živo to nevidim tak těžko hodnotit

prodej4.jpg

[upravil dne 19/3/08 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: sarkomi

když už tak ta bílá či žlutá ta mne přijde příjemnější;)

přesně tak:potlesk

Ale vám se furt něco nelíbí:roker

Předpokládám že většina z vás na Mimoňské války jezdí takže se uvidíme v květnu:bacha

P.S. kdybych sem vložil fotku se žlutým napisem tak by jste zas řikali že to je blé a chtěli by jste ho v jiné barvě :papa

Uvidíte sami vypadá to dobře :cool: tu barvu jsme prodiskutovávali skoro hodinu:super

Původně zaslal: terarus

Ale vám se furt něco nelíbí:roker

Předpokládám že většina z vás na Mimoňské války jezdí takže se uvidíme v květnu:bacha

P.S. kdybych sem vložil fotku se žlutým napisem tak by jste zas řikali že to je blé a chtěli by jste ho v jiné barvě :papa

Uvidíte sami vypadá to dobře :cool: tu barvu jsme prodiskutovávali skoro hodinu:super

dycky se bude něco někomu nelíbit, záleží na něm a kdyby si to dal podle nás a mu se to nelíbílo tak by byl trouba:)

peugetkovic: bílá by byla při mém stylu ježdění les/pole za půl dne zasraná takhle to je i s bahnem vydět :D