Sign in to follow this  
Followers 0
Pllaša

páčka na ovladaní radia

5 posts in this topic

čauvec všichni!Před tejdnem jsem si koupil Peugeot 306 1,6 65KW rok95!Uplná parada!Mám tam originální radio Blaupunkt na kazety ktery jde ovládat páčkou pod volantem a tak bych se chtěl zeptat jestli když si tam dam radio na CD značky JVC jestli mi ta pačka bude fungovat jo nebo ne.Četl sem tady na forum že se prodavá nějaká přípojka k radiu ale co sem četl tak je na volant a tak nevím jestli je na pačku.Poradte pls:myslim:roker

post-0-14109599532905_thumb.jpg

ne fungovat nebudue musel by jsi zakoupit příslušnou redukci (www.stualarm.cz)

Ja mel v peugeotu Clariona taky na kazety, chtel jsem mp3 a pokud mozno, aby ta packa taky fungovala...tak jsem nasel na netu Clariona, bylo u nej napsano, ze ma dirku na konektor packy....kdyz jsem radio rozbalil nemel nic....tak sem to neresil a packu vyndal.........chce to opravdu sehnat radio se zdirkou na ten konektor packy....pze ty redukce jsou opravdu drahy.....radio asi jedine clarion...

ja jsem to vyesil jinak, koupil sem FM vysilac do zapalovace, a na ten pripojis v podstate cokoli, naladis ho na radiu klidne 10 let starym a jedes :) pripojeni ma USB nebo JACK, s tim ze n USB jedei i s MIO P 550 :)