Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1.9TD kombi, 1997, 155000km- 80 000Kč- váš názor


jarajarda

406 1.9TD kombi, 1997, 155000km- 80 000Kč- váš názor  

  1. 1. 406 1.9TD kombi, 1997, 155000km- 80 000Kč- váš názor


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Kamarád chce koupit od známého 406 1.9TD, najeto poctivých 155 000km, na 80 000km před 4 roky, když auto koupil byly dělané rozvody (tak za 5000km by se mohly zase udělat).

Auto udržované, po repasi zadní i přední nápravy.

Závady- nejdou zámky- protáčí se- řešení je dálkové zamykání, které je součástí, ale není ještě zapojeno. Nefunguje rychloměr- náročnost opravy? Začíná hučet ložisko v pravém předním kole.

Jinak jsem auto projel a je v naprostém pořádku.

Výroba 10/1997

Výbava: Centrální zamykání, 2x pytel, 2x el. okna a el. šíbr, 15\" alu na zimákách, ABS, tažné zařízení.

Zdá se vám tato cena přijatelná? Fota dodám doufám večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Zámky snad rozchodíš, palubku přeletuješ, ložisko tak 1500,-, rozvody a náplně raději hned - budeš mít klid. Podle mne cena tak akorát.

Takže nefunkční rychloměr je asi častá závada? On není elektrikář, ale můj brácha jo, tak se to snad dá do kupy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Driver

Já bych řekl, že je to přijatelná cena, navíc když zná historii toho auta.Takže pokud je auto až na ty maličkosti OK tak by to šlo.

Jj, s původem problém není:super

Já hlavně historií myslel to, že zná současného majitele a to jak se k autu choval takže si může odvodit v jakém je zhruba stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Driver

Já bych řekl, že je to přijatelná cena, navíc když zná historii toho auta.Takže pokud je auto až na ty maličkosti OK tak by to šlo.

Jj, s původem problém není:super

Já hlavně historií myslel to, že zná současného majitele a to jak se k autu choval takže si může odvodit v jakém je zhruba stavu.

On to prodává z nepříznivé finanční situace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: bagr

Zámky snad rozchodíš, palubku přeletuješ, ložisko tak 1500,-, rozvody a náplně raději hned - budeš mít klid. Podle mne cena tak akorát.

Takže nefunkční rychloměr je asi častá závada? On není elektrikář, ale můj brácha jo, tak se to snad dá do kupy..

Častější než by jsme chtěli. Frantíci šetřili na kvalitě cínu. Něco okolo toho máš tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: bagr

Zámky snad rozchodíš, palubku přeletuješ, ložisko tak 1500,-, rozvody a náplně raději hned - budeš mít klid. Podle mne cena tak akorát.

Takže nefunkční rychloměr je asi častá závada? On není elektrikář, ale můj brácha jo, tak se to snad dá do kupy..

Častější než by jsme chtěli. Frantíci šetřili na kvalitě cínu. Něco okolo toho máš tady.

Ha, dík:) To by se mělo dát zvládnout:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: jarajarda

A kdy u tohoto motoru spíná Turbo? Zdálo se mí, že výraznější zátah byl tak od cca 2500 ot/min.

[upravil dne 19/3/08 jarajarda]

Turbo není spínač, takže nespíná nikdy. \"Spínání\" turba je nesmyslnej canc.

To uz vim davno, ale rad bych vedel cim je (aspon co ja vim) u VW a Fiatu zpusobenej ten \"turboefekt\" (nazev neres) ze nic, nic a najednou to vystreli. U HDi je to zcela plynule a turbo v podtsate slysim jen piskat. Diky za vysvetleni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...