Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovaci senzory (Slibene foto)


susta

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Jo, je to pěkná blbinka ... :super Nevíš, jestli to dělají i s menším displejem?? Tahle krabice by mi moc kazila interier ...

Jinak poznávám v tvém autě svoje bejvalé ... 405 Sillage podle interieru :super

Presne tak :super

Mensi display ma treba tento

http://aukro.cz/item328150458_super_parkovaci_system_lcd_4_senzory_.html

[upravil dne 20/3/08 susta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: peugeotkovic

Mě překvapujete,pánové:mrk Silné řeči a vtípky o blondýnkách.. a oni si tu postupně,jeden vedle druhého, shánějí parkovací senzory do svých aut:aut No heled\'me se:mrk

:aut:mrk

zatím zvažuji ale jsou jiné výdaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Mě překvapujete,pánové:mrk Silné řeči a vtípky o blondýnkách.. a oni si tu postupně,jeden vedle druhého, shánějí parkovací senzory do svých aut:aut No heled\'me se:mrk

:aut:mrk

:D:D:D:D:D:D njn uz je to tak :D:D:D:D

ja sem proste na ty elektronicky udelatka nemuzu si pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Mě překvapujete,pánové:mrk Silné řeči a vtípky o blondýnkách.. a oni si tu postupně,jeden vedle druhého, shánějí parkovací senzory do svých aut:aut No heled\'me se:mrk

:aut:mrk

Jo, ale stejně je ten senzor jenom pro IMAGE, protože my si auta při parkingu neobocháme, ale zásadně nějaká blondýnka, která to při parkování odře o naše auto ... :aut:aut:aut:D:D:D Takže pro toho, kdo jezdí po Praze je to stejně k prdu, protože to účel nesplní a auto bude stejně potlučený, jako hruška ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

jjj :) Já si to možná časem taky pořídím:) Ale dřív bude ten hasičák-pro případ,že mě senzor nedejbože zkratuje..:bacha

Nepřijde ti to už trochu jako paranoia? :aut Parkovací senzor je to poslední, od čeho by ti mohlo chytnout auto. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: sarkomi

jsou a někdo dává nad zrcátko;)

To už vypadá líbivěji, ještě hodit senzory do barvy auta a je to COOL ... :super

No Ja by som to neriskoval zo striekanim do farby ak nechces menit senzory za nove. Ten snimec funguje ako rezonator a tym ze ho nastriekas tak sa totalne zmenia jeho parametre. Vlastna skusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

TO můj tatík si přeze mě objednal taky senzory a já je koupil na Aukru táta je chtěl rychle proto poláci nepřipadali v ůvahu ale když jsi je kupoval na Aukru od poláka tak si na 99% koupil přesně ty co má táta akorát levnějc -to je momentálně 499kč

Táta je koupil již od prodejce v čechách a za poslední 2 měsíce mu je 4x vyměnil(komplet sadu )protože přestali vždy po týdnu postupně fungovat .Teď když dal vždy 700kč za práci (mechanik na tom stráví 3hodiny) tak ho senzory přišli na cca 3500,-kč +lítání s tím +poštovné na vracení a teď mu je chce vrátit a koupí si radši českou výrobu za 3000,-kč tak to je naše zkušenost :grr

jj s tím s tebou souhlasím,já si koupil taky na aukru od poláka senzory,a jel jsem za kámošem se pochlubit,bylo to před vánocema,a on že je chce taky pro manželku jako dárek tak sem mu je nechal,a stejnej problém jako ty ! Já si je koupil na www.levnealarmy.cz a plně spokojenej,fungují,nastal maličký problém,ale o telefonu se v pohodě vše vyřešilo,takže tento obchod mohu jen doporučit.....

a problém byl v tom,že jsem pro toho kámoše,co jsem mu nechal ty první senzory,tak mu dva nešly,a tady byla stejná sada,tak jsem objednal jen ty senzory,ale oni mi poslali komplet dvě celé sady,které jsem nechtěl,tak jsem tam zavolal,poslal na jejich náklady zpět,vše vysvětlil a domluvil a bylo to vše v pohodě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...