Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2.2


Martin.405

Recommended Posts

Původně zaslal: Martin.405

hele a co to bylo za přeprogramování té jednotky? jel sem to jenom kolem bazaru, ale nic zvláštního mi na chování auta nepřišlo?

možna jen uprava nějakych hodnot , netušim přesně.možna jen nějaka aktualizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo, posral sem to sám, ani u nás v databázi není že by to bylo nový v čr nebo první majitel, nicméně kdybyste ještě někdo měl jakýkoliv poznatky k tomyhle motoru tak je uvítám, protože z benziňáků co se dávaj do 406tek mě přijde suveréně nejlepší a když si budu 406ku kupovat tak jedině s tímhle motorem..

díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je fakt že u 6 let starýho auta je 58 000 dost šílenejch, ale jak říkám - volant, pedály, sedačky, nic nejevilo známky žádnýho opotřebení, proto bych tomu i věřil.. i když samozřejmě, když se k tomu člověk chová slušně, tak to může vypadat stejně i po 150ti tisících.. nicméně je to fakt krasavec, takovej by se mi fakt líbil :smrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja koupil predefcirem 406 2.0i 16V v pracharne v HK, za 169, nalitano dle tach 96 coz by mozna i odpovidalo, bez narazu, proste v pohode, ale ze me uteklo 2.2 za stejnou cenu me ani nejak nemrzi, protoze tohle je neboreny :(

hlavne, v AAA dela muj DOBREJ kamos, a sam rikal, hele, u nas si nic nekupuj, protoze to sou vsechno nacincany tentononcy v dilne, viz trotina, a jejich predrazenej Fiat co sme tam kdysi prodali ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslim si ze muj nazor by mohl pomoci

Mam presne takove, ale ja ho kupoval s poctive najetymi 150000 km za 220 000 kc. Vybava co pises, barva ta sama a na alu 16 ouragan. Myslim, ze to byla dobra koupe. Jezdim s nim do 9 litru po praze (a nesetrim akceleraci), venku v poho za 7-8 litru. Ja to auto proste miluju - problem nastava vzdy, kdyz se resi dily, obcas je problem to sehnat. Vrakace na 2,2 nic nemaji a tak se to resi bud pres Pe.Tr nebo pres Falca. Jediny problem vidim jen s temi dily (nekterymi) jinak ale jsem toho nastesti moc neshanel :-)

Ohledne svolavacek - byly dve - jedna na novy software ridici jednotky - blbla kontrolka diagnostiky motoru

druha - tu delal Pe.Tr. a to je neco ve smyslu aby se nesrazela nekde voda (para) a nekapala do oleje - teda tak nejak......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děcka tak mi poraďte :/ 405ku mám tři měsíce, koupil sem ji za 11, a s kolama už mě dohromady stála tak 30.. což mi nevadilo, je vypinkaná a bez problémů.. jediný co ještě chybí, prošla mi teď nádrž na plyn, bez ní je auto podle mě skoro neprodejné. takže jak, koupit nádrž, auto prodat za 25 když moc a přes 10 na tom tratit, nebo se prostě na tu 406 vykašlat i když je to fakt auto co stojí za hřích (a ještě je těch 2.2 málo, v téhle výbavě a stavu skoro žádný)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na to auto cekal skoro pul roku, ale jak rika Pe.Tr, to auto ma strasne zvlastni puvod, muj se dal zdokumentovat, tim, ze s tim driv jezdil reditel pezotu

[upravil dne 20/3/2008 Scratch]

post-0-14109599539884_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zvláštní původ... je z francie, nebylo na svolávačce a nemá servisku.. jinak tady v čr to měla nějaká ženská. ale původ mě až zas tak netíží, na to že není kradený atd atd mám v práci záruku.. jenom mě to auto chytlo za srdce, parádní svezení, a auto bez jediné technické závady v práci vydím málokdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na to ze na klubu budu mit konkurenci ale i nekoho kdo mozna poradi, pomuze tak ti reknu jedno, pokud jsi si jist, ze je auto ok, ze ti pezot udela napr. duplikat servisky, tak do toho jdi, ale stahni cenu na aspon na 150....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...