Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 HDI - bliká airbag, svítí také kontrolka nad


lukyyn

Recommended Posts

Zdravím, asi to bude chtít servis, ale zkusmo se ptám zde - 1. někdy mi za jízdy bliká kontrolka AIRbagu. Asi nebude úplně OK - co s tím může být ? Co by stála oprava ? Nepřekvapí mě to až budu ve 120 předjíždět dlouhej kamion ? :)

2. P5edev49rem se p5idala t06 kontrolka nad Airbagem - svítí trvale oranžová za jízdy - ten symbol nedokáži definovat - v nějakém internet návodu jsem zjistil, že se jedná o \"Kontrolku autodiagnostiky motoru\" ... takže chyba v motoru ?

Díky za tipy.

Lukyn

Peugeot 306 Combi 2.0 HDI r. 1999

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k bagom, niekedy (asi dost casto na 406) byva problem ze su zle kontakty pod sedackami, predtym nez ich budes kukat a budes mat plan nieco s nimi robit odpoj baterku

k tej oranzovej, to je diagnostika motora a je jasne ze sa mu nieco nepaci, ci to ma spolocne nieco s tymi airbagmi netusim, nemas este iny problem s autom? mal by si navstivit niekoho kto ma servis alebo diagnostiku nek ti pozrie v pamati zavad co to je

[upravil dne 19.3.08 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Airbag může být rozpojený konektor pyropatron pásů pod sedačkou řidiče nebo spolujezdce. Mě to dělá také, hlavně když se hejbe často sedačkama. Prostě se konektor rozpojí. Signálka airbagu není jen airbag samotný, ale i pyropásy na předních sedadlech. Pokud není něco OK, signálka bliká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Steiner

Airbag může být rozpojený konektor pyropatron pásů pod sedačkou řidiče nebo spolujezdce. Mě to dělá také, hlavně když se hejbe často sedačkama. Prostě se konektor rozpojí. Signálka airbagu není jen airbag samotný, ale i pyropásy na předních sedadlech. Pokud není něco OK, signálka bliká.

Přesně tak!!byl jsem na tom úplně stejně.Jak mi soupali lidi se sedackou rozpojili mi konektor a jeste utrli UV lampy...Ta kontrolka co ti svítí je diagnostika motoru,ta hlasi vsechny zavady na motoru co se stanou sbira je od vsech RJ.Zkus odpojit baterku,projit ty draty a pak zkus trikrat nastartovat a vypnout (vyndat) klicek .pokud je to jen prechodna zavada(odstranis ji zapojenim)kontrolka zhasne.Me se toto stalo s Lambdou-najednou se rozsvitila a ja z toho byl mimo.Zastavil jsem a trikrat vypl a zapl klicek a problem zmizel.pak mi to vysvetlil kamarad mechanik-staci sporadicka zavada(v mym pripade se do lambdy tuklo pri jizde po polni ceste) a naskoci chyba,kdyz ji motor opetovne pri dalsich trech startovanich nezaznamena bere ji jako odstranenou a nic nehlasi..Jinak diagnostika cca 500,-Kc v CB(jak jinde nevim)...:papa

[upravil dne 25.3.2008 hnjupis]

[upravil dne 25.3.2008 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...