Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spojka 1.4 HDI - možný problém ?


KoNG

Recommended Posts

Dnes jsem si troch užíval jízdu a akceleraci a všimnul jsem si pro mě jedné nepříjemnosti, když jedu na 4 otáčky mám tak kolem 2000 tak vydím, že spojka kapánek proklouzne při 2100-2300otáčkách když mám naplno sešlápnutej plyn rovněž to dělá i na 5 stupeň při těchto otáčkách je to normánlí věc nebo se mám připravit, že odchází spojka nebo něco jíného ?

Někdy to udělá někdy ne. Tak nevím ? Vypozoroval jsme to náhodně při dnešní dravé jízdě :D

Pedál mi přijde že zabírá možná zbytečně moc u vrchu :( Žeby zlobilo samoseřizování ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je na spojku hrozně brzo! :o Mě to ted dělá podobně, ale spojka má za sebou 140 000 a bere skoro až dole. Taky to občas dělá občas ne, ale postupně se to zhoršuje, dřív to dělalo třeba jen na čtyřku v plnym zátahu, ted už to dělá i na ostatní rychlosti, někdy ani nemusim výrazně šlapat na plyn. Spojkovou sadu už mám doba, ale furt váhám, jestli jí tam už dát, protože sou dny, kdy to neklouzne ani když na to šlapu co se dá :bojim

Pokud seš si kilometrama jistej, tak bych zkusil nějak ověřit jestli šlape ten samoštel, ale jak na to, to bohužel nevím :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

To je na spojku hrozně brzo! :o Mě to ted dělá podobně, ale spojka má za sebou 140 000 a bere skoro až dole. Taky to občas dělá občas ne, ale postupně se to zhoršuje, dřív to dělalo třeba jen na čtyřku v plnym zátahu, ted už to dělá i na ostatní rychlosti, někdy ani nemusim výrazně šlapat na plyn. Spojkovou sadu už mám doba, ale furt váhám, jestli jí tam už dát, protože sou dny, kdy to neklouzne ani když na to šlapu co se dá :bojim

Pokud seš si kilometrama jistej, tak bych zkusil nějak ověřit jestli šlape ten samoštel, ale jak na to, to bohužel nevím :nevim

Kilometry sedí no zatím se tomu věnovat nějak extra nebudu jak pudju měnit oleje zkontroluji ten samoštel dneska jsme sním jenom tak rukou veksloval ale to samozřejmě nezjistim nic bo je k tomu hroznej přístup :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

To je na spojku hrozně brzo! :o

jak kdy, při prasáckém zacházení není problém odrovnat spojku za pár tis. km, jinou výdrž bude mít spojka při hopsání po městě (klidně těch 40 tis.) a jinou po dálnicích apod. (třeba i 300 tis. km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...