Sign in to follow this  
Followers 0
Radececek

Převodovka 307

19 posts in this topic

Zdravím dnes jsem zařadil jedničku a pak už mi nešlo nic jineho zařadit a rachotilo mi to u řadicí paky asi převodovka že? Spojka normálně jde...

Nevíte co by to mohlo být? Popřípadě kolik stojí tak oprava?

Peugeot 307 1,6

Diky

Popřípadě jestli mi můžete doporučit servis v Ostravě na Peugeoty...? jeste jednou diky

ja uz taky menil prevodovku!ani s tim nechod do peugeotu,jinak se prohnes.Ja si sehnal prevodovku z bouracky a nechal si ji normalne vymenit v autoservisu.urcite to zvladnou v kazdem

ještě ti mohlo vypadnout nějaký táhlo od řadičky, prvně bych skontroloval tohle než abych pak zjistil že sem převodovku kupoval zbytečně

Tak jsem zjistil ze mam ulomene nejake tahlo na prevodovce v motoru tak doufam, ze to pujde vyresit bez zasahu do prevodovky...hledal jsem tu soucastku na strankach peugeotu ale nepoznal jsem o co se jedna... sakra...

jestli tomu moc nerozumíš tak to hoď do nějakýho servisu, jestli je to jenom táhlo tak to nebude stát takovej ranec a máš po problémech..

JJ to mám zitra v planu... snad to bude jen to tahlo... ale pri mojem stesti:) chtel jsem nove kola a budu mit novou prevodovku:) kdybych nekde sehnal nejake schema motoru furt to hledema na internetu a nemuzu nic najit abyc hvedel ktere tahlo to je... na serviceboxu to nejde poznat. Nejaka prirucka nevite?

Jak rikam prve se to seklo a neslo z jednicky vyradit pak jsem s tim trosu zasarpal a najednou razeni jde uplne v pohode jen je v motoru upadle jedno tahlo na prevodovce uplne jsem ho nekde ztratil...

nevěřím tomu, že by to táhlo upadlo a ztratilo se , vždy zůstane na jednom ze dvou kloubů viset. Problémem 307-my asi už ale bude , že nemá průhlednej motorovej prostor. Možná by pomohl PeTr, on má krásný katalogový listy

Jdou tam dve tahla od radici paky ty tam jsou a pak je jeste jedno nejake kratke od prevodovky kousek k tomu jednomu co vede od radici paky a to tam chybi... jde krasne videt jak je to na obou stranach ciste ulomene...

Tak to je SUPER. Soudruzi někde udělali chybu. Doufej, že je to vada materiálu a celá ceny opravy bude jen práce a cena táhla.

nee normalne ted jde opatrne radit... kolega mi rikal ze ta paka co tam byla byla kvuli toho aby se nedali zaradit dve rychlosti a pry jak se mi to seklo tak jsem je tam mel ja se v tom vubec nevyznam jedine co vim je ze nechci at je to neco v prevodovce:(

tak s tím pomale dojeď do servisu a nech si tam co chybí dodat

No neco podobneho jsem taky nasel ale ja bych potreboval vedet kde vedou ty casti 7 na jakou soucastku...