Sign in to follow this  
Followers 0
nanux

3 dotazy ohledně 407edmy

14 posts in this topic

Ahoj všichni,

mohl by mi prosím někdo poradit s těmito 3 otázkami?

• Kde bych mohl sehnat manuál v el. podobě? Zaregistroval jsem se do public.serviceboxu na peugeot.com, nicméně tam se to dá jen prohlížet, ne celé stáhnout...
  • Kde bych mohl sehnat CD s jazyky do multifunkčního displeje? Mám tam nastavenu němčinu a při pokusu o změnu to po mě chce CD...
  • Předchozí majitel si nedopřál potěšení z xenonů a mě by zajímalo, jaký je Váš názor na nástavbovou sadu u tohoto modelu...

Díky za každý příspěvek...

Mno o tomhle vím (jak jsem už nahoře uváděl), nicméně je to jen na prohlížení. Nebo se to dá celé nějak vytisknout?

Pokud budeš osazovat xenonové výbojky do klasických reflektorů, tak PP možná bude hlásit spálené žárovky.

Nejsem si tím jistý na 100%, ale raději si to ověř.

CD na zmenu jazyku mam, muzu vypalit, ale jako proti sluzbu bych potreboval mapu do navigace P407. Nevis kde by se dala sehnat?

Dik

Pavel

normálně jsem si to stáhnul, je to v pdf. a pak si to můžeš klidně i vytisknout, budeš to mít ve stejném tvaru a velikosti, jako je normální uživatelská příručka.

Původně zaslal: Midar64

normálně jsem si to stáhnul, je to v pdf. a pak si to můžeš klidně i vytisknout, budeš to mít ve stejném tvaru a velikosti, jako je normální uživatelská příručka.

Jak normálně? :myslim Tak mi s tím trochu pomoz, prosím. Vyberu si tam karoserii, potom modelovej rok a pak už mi tam naskákaj různé podkapitoly... Ty máš tuhle příručku v el. podobě? Nechceš mi ji nasdílet?

Nasdílel bych, ale nevím jak. Vyber si karosérii, model rok, podkapitolu, kterou chceš (asi tedy postupně všechny), a když se ti objeví už stránka z brožurky, tak klikneš vpravo nahoře( tam, kde je otevřená brožura, ne v Exploreru) na Save and copy a uložíš si tu stránku na disk a postupně si uložíš všechny, třeba to jde i jinak, ale já umím jen tohle.

Aha, mno tak to by šlo, myslel jsem že to jde celé najednou... Ale přesto díky moc :super

to pbryksi: bude nějaká možnost vypálit a poslat to CD? Popřípadě stačí nasdílet třebas na edisk...

Původně zaslal: Matuska

Pokud budeš osazovat xenonové výbojky do klasických reflektorů, tak PP možná bude hlásit spálené žárovky.

Nejsem si tím jistý na 100%, ale raději si to ověř.

...kabeláž pro napojení originální elektroinstalace... Moc o tom nevím, ale tohle by to mohlo vyřešit, hm?

Univerzílní kabeláž ze sady xenonových výbojek podle patice původní žárovky (H7, H1 ap.)

tenhle problém asi neřeší. Taky o tom nevím skoro nic. Snad se vlákna chytí někdo zkušenější.