Sign in to follow this  
Followers 0
Guest PeS16

Help!

8 posts in this topic

mam pruser jako prase, zitra jsem mel delat praktickou maturitu - zajezd do adrenalin parku jenze mi to 5 lidi odreklo takze se to nemuze uskutecnit... když se nedovolam ucitelovi tak mu reknu ze sme mu ujeli ze mel smulu... a tak potrebuju nahradni program s tema trema co mi zbyli jsem vymyslel motokary tak bych chtel nejake jestli byste mi nemohli doporučit... ale jen na Moravě diky:) jinak hledam na googlu:) diky moc

Původně zaslal: PeS16

mam pruser jako prase, zitra jsem mel delat praktickou maturitu - zajezd do adrenalin parku jenze mi to 5 lidi odreklo takze se to nemuze uskutecnit... když se nedovolam ucitelovi tak mu reknu ze sme mu ujeli ze mel smulu... a tak potrebuju nahradni program s tema trema co mi zbyli jsem vymyslel motokary tak bych chtel nejake jestli byste mi nemohli doporučit... ale jen na Moravě diky:) jinak hledam na googlu:) diky moc

Wau...do zítra...mno...

by se mi hodilo spis zlin prostejov olomouc brno, v brne uz jsem to nasel:)

V Brně výpadovka na Hodonín ( nebo Bratislavu ) po levé straně. V Prostějově nic není, jen nějaké 4kolky a bůhví jestli to funguje.

v brně jsem našel na bobycentrum.cz a na motokary-brno.cz

Hadra: to sou Modřice a to není krytý, v tomto počasí si moc nezajezdí :)

Na tom Boby je navíc posezení s výhledem z vrchu na trať, část tratě jede hned u stolů za sklem.

Je to tam dobrý, mechoš je trochu blázen ale vždycky jsme museli dávat rezervačku (jeli sme ale pátek nebo sobota).

motokary-brno.cz je v M-Palácu, tam sem dlouho nebyl tak nepopíšu.