Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pochopit na co má auto volant je někdy věda


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Dress

Původně zaslal: Demo

zaparkovat do rady stojicich vozidel by melo byt u zaverecne zkousky.... kdo to neumi, nema za volantem co delat...

to jsou teď nějaké změny, vždy to u zkoušek bylo, stačilo, když si najel na obrubník při parkování a konec, neudělals

je to o komisaři, zkouska ma trvat 30minut, jizda, parkovani atd...vsichni vim jak sou nekteri treba unaveni nebo je ceka este kdovi kolik jizd tak jak se to dela....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Dress

Původně zaslal: Demo

zaparkovat do rady stojicich vozidel by melo byt u zaverecne zkousky.... kdo to neumi, nema za volantem co delat...

to jsou teď nějaké změny, vždy to u zkoušek bylo, stačilo, když si najel na obrubník při parkování a konec, neudělals

je to o komisaři, zkouska ma trvat 30minut, jizda, parkovani atd...vsichni vim jak sou nekteri treba unaveni nebo je ceka este kdovi kolik jizd tak jak se to dela....

Já měl zkoušku přes tři normální křižovatky a trvala cca 5 minut:D:D Komisař mi řekl že to umim tak ať nezdržuju ostatní:D

Jinak jsem se škodovkou parkoval skoro vždy na poprvé, ted se 406 se stává že až na podruhý, nějak neodhadnu obrubník, snad tak za 7 let to už bude dobrý:D:D:D

[upravil dne 19/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Dress

Původně zaslal: Demo

....volantem co delat...

to jsou teď nějaké změny, vždy to u zkoušek bylo, stačilo, když si najel na obrubník při parkování a konec, neudělals

j.....ovatky a trvala cca 5 minut:D:D Komisař mi řekl že to umim tak ať nezdržuju ostatní:D

Jinak jsem se škodovkou parkoval skoro vždy na poprvé, ted se 406 se stává že až na podruhý, nějak neodhadnu obrubník, snad tak za 7 let to už bude dobrý:D:D:D

[upravil dne 19/3/08 Radek Hurvajz]

tak to ja jel fakt tech 30minut temer presne, pojezdili sme po jednosmerkach, krizovatkach, zaparkoval sem, do rady stojicih aut za sebou jako v tom videu pak sem vyjel jel dal zaparkoval kolmo do obyc parkoviste a tam sem se vymenil s dalsim clovekem...

vysledek byl nic moc ale máte to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309Tom

U mě to taky trvalo kratší dobu, záleží na komisařovi, jednu holku co byla předemnou dusil dost dlouho, myslím, že ten komisař už po prvních pár minutách pozná jestli jsi na to debil

urcite pozna to sami mi rikal instruktor, ale rikal ze posledni dobou vyhazeli dost komisaru ze ty zkousky odbejvali tak ted casto nechaj jezdit opravdu +- to co se má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvyklej v tramvaji na ztuha jdoucí a humpoláckej pedál,jsem měl problém.:D

Ta fabka na které jsem se učil,měla strašně citlivej pedál.No a problém byl na světě.

Párkrát se stalo,že nám při rozjezdu z křižovatky nikdo nestačil.:D

Když nás potom dojeli,tak čuměli jak blbý,kdo to řídí.Pak si člověk zvyknul.

Ted,když mě ten instruktor občas vidí,tak si mě pamatuje:myslim:D.Čím to asi bude?:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...