Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pochopit na co má auto volant je někdy věda


Radek Hurvajz

Recommended Posts

tak takovému řidiči bych nepučil kolo natož auto.tam má místa že by se vešli pomalu 2 za sebe.já kolikrát parkuju a na obou místech mi zbyde tak 20 cm a jde to a netrvá mi to takhle dlouho.mazec jako.ale to je prd proti tomu co sem viděl já...chlap s filckou parkoval na místo kde by se vešel v pohodě autobus a nedal to ani po 5 minutách.vzdal to a odjel pryč.asi hledal víc místa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

není to ta ženská co reklamovala spojku ?:D:D:D

Bych se ani nedivil:D:D To je hodně drsný, kdybych to viděl a bylo tam moje auto, nevydržel bych, vytáhl dotyčného z auta, zaparkoval, zabavil klíče a vydal je až se vrátí a auto bych postavil na silnici....třeba tam se aspoň udrží...proboha nikdo není dokonalej, ale tenhle člověk nemohl dostat řidičák....:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309Tom

A já jsem se smál, když mi v autoškole řekla, že většina holek točí volantem na opačnou stranu než chce jet, teď už věřím :o

Kamarádova bejvalka zbořila tři měsíce staré DAEWOO - když s brekem přišla domů (stalo se cca 2 km od baráku) a vysvětlovala Zdeňkovi, jak se jí stalo, že při odbočování vlevo z hlavní na vedlejší skončila v příkopě - tak kámoš nemohl uvěřit vlastním uším (zatáčka byla poněkud ostřejší a jí poněkud nedoklaplo, že se dá volantem i otočit s přehmátnutím - takže stočila kola cca o 3/4 otáčky volantu, což samo nestačilo a vlítlla krokem do škarpy- škoda v autorizáku byla cca 70 000 Kč (naštěstí hrazeno z pojistky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

zaparkovat do rady stojicich vozidel by melo byt u zaverecne zkousky.... kdo to neumi, nema za volantem co delat...

to sem presne u zkousky mel :) to víš že zaparkuju ale radost z toho někdy nemam když je to tip \'top, pri zkousce sem si najel asi 3x pac tam bylo celkem malo místa ale podařilo se :) hlavně že technikia byla spravna a ne takováhle prasár*a, ani komisař nic neřek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

zaparkovat do rady stojicich vozidel by melo byt u zaverecne zkousky.... kdo to neumi, nema za volantem co delat...

to jsou teď nějaké změny, vždy to u zkoušek bylo, stačilo, když si najel na obrubník při parkování a konec, neudělals

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...