Radek Hurvajz

Pochopit na co má auto volant je někdy věda

28 posts in this topic

tak to je na mna moc..:) ja sice tiez nie som profik v parkovani, ale aspon mi funguje logika. niekedy nevejdu na poprve ale pak uz ano. toto je maso. tu je ukazka, ako moze mat nizky objem spotrebu 30l na 100 km.. :))

Já si osobně myslím, že toto je jednoznačně chyba autoškoly. co na to DODO? Učí žačky parkovat ?

jo jsou i tací ale nenaděláme nic,hlavně je na silnici raději nepotkat

tak takovému řidiči bych nepučil kolo natož auto.tam má místa že by se vešli pomalu 2 za sebe.já kolikrát parkuju a na obou místech mi zbyde tak 20 cm a jde to a netrvá mi to takhle dlouho.mazec jako.ale to je prd proti tomu co sem viděl já...chlap s filckou parkoval na místo kde by se vešel v pohodě autobus a nedal to ani po 5 minutách.vzdal to a odjel pryč.asi hledal víc místa

není to ta ženská co reklamovala spojku ?:D:D:D

Původně zaslal: Pe.Tr

není to ta ženská co reklamovala spojku ?:D:D:D

Bych se ani nedivil:D:D To je hodně drsný, kdybych to viděl a bylo tam moje auto, nevydržel bych, vytáhl dotyčného z auta, zaparkoval, zabavil klíče a vydal je až se vrátí a auto bych postavil na silnici....třeba tam se aspoň udrží...proboha nikdo není dokonalej, ale tenhle člověk nemohl dostat řidičák....:bacha

Původně zaslal: kobra

to ne , auto se pohybuje plynule

No třeba ji tam už dali automat:D:D

A já jsem se smál, když mi v autoškole řekla, že většina holek točí volantem na opačnou stranu než chce jet, teď už věřím :o

Původně zaslal: 309Tom

A já jsem se smál, když mi v autoškole řekla, že většina holek točí volantem na opačnou stranu než chce jet, teď už věřím :o

Nobody is perfect...:D:D

Původně zaslal: 309Tom

Kamarádova bejvalka zbořila tři měsíce staré DAEWOO - když s brekem přišla domů (stalo se cca 2 km od baráku) a vysvětlovala Zdeňkovi, jak se jí stalo, že při odbočování vlevo z hlavní na vedlejší skončila v příkopě - tak kámoš nemohl uvěřit vlastním uším (zatáčka byla poněkud ostřejší a jí poněkud nedoklaplo, že se dá volantem i otočit s přehmátnutím - takže stočila kola cca o 3/4 otáčky volantu, což samo nestačilo a vlítlla krokem do škarpy- škoda v autorizáku byla cca 70 000 Kč (naštěstí hrazeno z pojistky).

tak ten asi v zivote v äutoskole neparkoval i ja bych to zmaknul a to parkovani nesnasim ;)

zaparkovat do rady stojicich vozidel by melo byt u zaverecne zkousky.... kdo to neumi, nema za volantem co delat...

Původně zaslal: Demo

zaparkovat do rady stojicich vozidel by melo byt u zaverecne zkousky.... kdo to neumi, nema za volantem co delat...

to sem presne u zkousky mel :) to víš že zaparkuju ale radost z toho někdy nemam když je to tip \'top, pri zkousce sem si najel asi 3x pac tam bylo celkem malo místa ale podařilo se :) hlavně že technikia byla spravna a ne takováhle prasár*a, ani komisař nic neřek :)

klidne i na petkrat, ale lidi to musi umet, co ja vidim v Brne, tak za to bych je vyhodil z okna a jeste ve vzduchu bych je do riti nakopal...

Původně zaslal: Demo

to jsou teď nějaké změny, vždy to u zkoušek bylo, stačilo, když si najel na obrubník při parkování a konec, neudělals