Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

malilinke skraslenie Pea :-)


raydowe

Recommended Posts

Původně zaslal: yaris1

Původně zaslal: Pe.Tr

máš to pškne jen doufam že nemaš bočni airbagy(ty v sedačkach)

Koukám,že na místě, kde jsou vaky je vybrání, né ??:myslim

podle mě je ta černy potah a je součast toho trička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: yaris1

Původně zaslal: Pe.Tr

máš to pškne jen doufam že nemaš bočni airbagy(ty v sedačkach)

Koukám,že na místě, kde jsou vaky je vybrání, né ??:myslim

podle mě je ta černy potah a je součast toho trička

nene, to su sedacky, tricko ma len tie ramienka cez sedacku (preto triko) na bocne pytle je dostatok priestoru. to by som tam inak nedaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

Původně zaslal: yaris1

Ahoj, prosím tě kde jsi koupil ty trička, něco takového bych chtěl a no co přišli??

Díky

pohledam to a poslu to. moc drahe to nebolo.. 600-700 SK?

tady.. http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=1115&id_tovar=13858&ukaz=detail&obr=1115&hlzaradenie=1

maju aj cervene.. Ale necakaj ze ti to nejak dokonale sadne. je to uni. Ja som musel dost dlho vymyslat ako to uchytit. A ani dlho to urcite tiez nevydrzi. Ale za 500 sk je to vcelku pekne a ochrani to hlavny potah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: yaris1

Původně zaslal: Pe.Tr

máš to pškne jen doufam že nemaš bočni airbagy(ty v sedačkach)

Koukám,že na místě, kde jsou vaky je vybrání, né ??:myslim

podle mě je ta černy potah a je součast toho trička

nene, to su sedacky, tricko ma len tie ramienka cez sedacku (preto triko) na bocne pytle je dostatok priestoru. to by som tam inak nedaval.

ok:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty rámečky jsou moc hezký..ale ta trika nemusím..jednak to podle mě vypadá hrozně a hodí se to maximálně do starý škodárny, navíc když je to uni, tak je to akorát o nervy, znám to ze služebních aut, když v zatáčce místo toho, aby mě sedačka podržela, tak cestuju s potahem na stranu nebo si musím neustále spravovat potah pod zadkem:bojim..navíc si myslím, že Peugeot dělá moc hezký sedačky, tak proč je schovávat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

ty rámečky jsou moc hezký..ale ta trika nemusím..jednak to podle mě vypadá hrozně a hodí se to maximálně do starý škodárny, navíc když je to uni, tak je to akorát o nervy, znám to ze služebních aut, když v zatáčce místo toho, aby mě sedačka podržela, tak cestuju s potahem na stranu nebo si musím neustále spravovat potah pod zadkem:bojim..navíc si myslím, že Peugeot dělá moc hezký sedačky, tak proč je schovávat;)

nesmis tak rezat zatacky:D Ne, je pravda, ze me uni potahy a dalsi podobny nesmysly na sedacky taky lehce iritujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

ty rámečky jsou moc hezký..ale ta trika nemusím..jednak to podle mě vypadá hrozně a hodí se to maximálně do starý škodárny, navíc když je to uni, tak je to akorát o nervy, znám to ze služebních aut, když v zatáčce místo toho, aby mě sedačka podržela, tak cestuju s potahem na stranu nebo si musím neustále spravovat potah pod zadkem:bojim..navíc si myslím, že Peugeot dělá moc hezký sedačky, tak proč je schovávat;)

hehe, tak to musis byt teda zavodnik .:)) tieto sa daju pekne uchytit (ak je za co) tak sa neposuvaju, ale obcas ich treba trochu narovnat co zass trochu irituje mna.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

chromove ramecky me lakaji taky, akorat jsem si rikal, jak to bude vypadat na stribrnem aute, ted uz vim, ze moc hezky:potlesk

jo. nevynika to tak silne ako pri tmavsich autach, ale o to to posobi decentnejsie a ucelenejsim dojmom. naviac ked mas striebarne auto, mozes si dovolit trebars aj chromove ostrekovace aj kluky a stale to nebude moc kricat. :)) Chromove ostrekovace som tam uz daval, take tie kritky, hold boli uzke.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

ty rámečky jsou moc hezký..ale ta trika nemusím..jednak to podle mě vypadá hrozně a hodí se to maximálně do starý škodárny, navíc když je to uni, tak je to akorát o nervy, znám to ze služebních aut, když v zatáčce místo toho, aby mě sedačka podržela, tak cestuju s potahem na stranu nebo si musím neustále spravovat potah pod zadkem:bojim..navíc si myslím, že Peugeot dělá moc hezký sedačky, tak proč je schovávat;)

Mám taky radši sedačky nez jakýchkoli potahů, ale na druhou stranu u kdejakýho korejce bych je radši pod ten potah dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...