Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna př.pružin 406


ozzy56

Recommended Posts

Z důvodu prasklé PP pružiny jsem měnil obě.V knize-Jak na to-se píše,že se má dem.spodní kulák od ramene.Tak tento spoj NENI třeba demontovat.!!!

Stačí stlačit spodní rameno dolů a celá tlumičová vzpěra jde celkem dobře vytáhnout.(po povolení ostatních spojů).Píšu to proto,že po dem.spodního kuláku hrozí vyjetí poloosy z diferáku,vylití oleje atd.Ten blbec,co napsal tu knihu,to asi nikdy nedělal.:bacha:bacha:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já měnil ložiska takže vím co a jak pěkná piplačka ale na chatě v pohodě..Míti stahováky pružin tak by to byla báseň.Jinak ta kniha čekal jsem od ní více,ale to se už o ní zde na foru psalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ji menil minuly mesic, taky PP :D bohuzel jsem ale musel na jedne strane rozebirat ten naboj, bo to proste neslo!! Fakt ne! Bratranek co menil tlumice, tak to rozdelaval taky, uplne automaticky. Pry jak poznas, ze je praskla pruzina? :D pockej, nekde vyhrabu fotku...

post-0-14109599530701_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Ja ji menil minuly mesic, taky PP :D bohuzel jsem ale musel na jedne strane rozebirat ten naboj, bo to proste neslo!! Fakt ne! Bratranek co menil tlumice, tak to rozdelaval taky, uplne automaticky. Pry jak poznas, ze je praskla pruzina? :D pockej, nekde vyhrabu fotku...

pekne tuningove snizeno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...