Sign in to follow this  
Followers 0
ozzy56

výměna př.pružin 406

14 posts in this topic

Z důvodu prasklé PP pružiny jsem měnil obě.V knize-Jak na to-se píše,že se má dem.spodní kulák od ramene.Tak tento spoj NENI třeba demontovat.!!!

Stačí stlačit spodní rameno dolů a celá tlumičová vzpěra jde celkem dobře vytáhnout.(po povolení ostatních spojů).Píšu to proto,že po dem.spodního kuláku hrozí vyjetí poloosy z diferáku,vylití oleje atd.Ten blbec,co napsal tu knihu,to asi nikdy nedělal.:bacha:bacha:roker

je to překlad tak se nediv,já to dělal dle svého sice stahováky jsem neměl.měnil jsem horní ložiska

[upravil dne 9/8/14 21:44 od servisman]

Taky jsem stahováky neměl,vyměnili v servisu za pár kaček,u knihy za 700kč sem to nečekal--ještě,že člověk už něco rozebral,a ví,co a jak.Jinak dal sem pružiny pežot---2541kč kus.:):roker

já měnil ložiska takže vím co a jak pěkná piplačka ale na chatě v pohodě..Míti stahováky pružin tak by to byla báseň.Jinak ta kniha čekal jsem od ní více,ale to se už o ní zde na foru psalo

Vidím,že máš pružiny stažené nějakýma pásama:D:D:D Kdysi sme to dělali blickama a drátem:o:o:o:roker

Asi to nebude častý jev--u Tichého v OVA prý za loňský rok objednávali 4 pružiny.Ale kolik jich bylo z druhovýroby to nevím.:roker

Ja ji menil minuly mesic, taky PP :D bohuzel jsem ale musel na jedne strane rozebirat ten naboj, bo to proste neslo!! Fakt ne! Bratranek co menil tlumice, tak to rozdelaval taky, uplne automaticky. Pry jak poznas, ze je praskla pruzina? :D pockej, nekde vyhrabu fotku...

post-0-14109599530701_thumb.jpg

jako chlapi klobouk dolu , bez stahovaku bych do toho nešel.:potlesk

Původně zaslal: Pe.Tr

jako chlapi klobouk dolu , bez stahovaku bych do toho nešel.:potlesk

Asi tak.

Já si sehnal stahovák a vyměnil pružiny a když už to bylo rozdělaný tak i ložiska v uložení.

Původně zaslal: f3Rd@

Ja ji menil minuly mesic, taky PP :D bohuzel jsem ale musel na jedne strane rozebirat ten naboj, bo to proste neslo!! Fakt ne! Bratranek co menil tlumice, tak to rozdelaval taky, uplne automaticky. Pry jak poznas, ze je praskla pruzina? :D pockej, nekde vyhrabu fotku...

pekne tuningove snizeno :D