Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika plus problem s otackami


hnjupis

Recommended Posts

cus chlapy...Potrebuju radu.Shanim software na 306 1.8 16V rok 1997 sedan,benzin vybava XT(ten novejsi!!1998 a dale..).Tady se psalo o softwarech hodne ale nikde sem nenasel nic o softu na 306 benzin...Kdyby jste ho nekdo meli dejte mi pls vedet..Dekuji moc..A ted proc ho take(ne jen pro to)potrebuji..Nastartuju autiko,normalne chytne a drzi volnobeh(cca 1100 ot se syticem,900 ot pri teplem motoru),pridam plyn,normalne vyleti nahoru,drzim ho jak dlouho chci a vse je ok,pustim plyn,pak pada az spadne nekam na 400 ot ,pak povyleti na cca 900 ot a pak chcipne...Proste se zhoupne a nezustane na volnobehu ale spadne az zdechne..Jinak jede normal..Toci se paradne ma odpich a vse v poho.Dela to i pri jizde kdyz prijizdim ke krizovatce a seslapnu spojku a nez podradim je to..Tim padem nejde posilovac a nic..Kdyz ho skrtnu klicem hned chytne a jede dal..Stalo se mi to uz dvakrat,tak jsem nejak dojel a akdyz jsem prisel k autu po cca 1hod bylo vse v poradku!!Svicky jsou nove,tez sportovni filtr,i oddechovy filtrik,vycistena klapka a cidlo teploty nasavaneho vzduchu(teda jestli je pred klapkou zespodu sani).Dekuji za rady a hlavne ten software!!;)

[upravil dne 18.3.2008 hnjupis]

[upravil dne 18.3.2008 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...