Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kopia technicaku 406coupe


suno

Recommended Posts

potrebujem niekoho kto ma 406coupe starsi model, 3.0 V6 automat! potreboval by som kopiu technickeho preukazu lebo idem prihladovat dovoz a aby som nemusel zhanat \"Duplikát osvedčenia o zhode vozidla COC\" alebo \"Technické údaje ZTO schváleného typu vozidla\" tak potrebujem najst niekoho kto ma take iste auto aby som mohol odpisat vsetky udaje z TP kedze vo FR technickom dokopy nic neni.

Nascanujte to niekto prosim TP (to je jedno ci SK alebo CZ) a poslite mi to na smurf@inmail.sk

vopred dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: suno

potrebujem niekoho kto ma 406coupe starsi model, 3.0 V6 automat! potreboval by som kopiu technickeho preukazu lebo idem prihladovat dovoz a aby som nemusel zhanat \"Duplikát osvedčenia o zhode vozidla COC\" alebo \"Technické údaje ZTO schváleného typu vozidla\" tak potrebujem najst niekoho kto ma take iste auto aby som mohol odpisat vsetky udaje z TP kedze vo FR technickom dokopy nic neni.

Nascanujte to niekto prosim TP (to je jedno ci SK alebo CZ) a poslite mi to na smurf@inmail.sk

vopred dik

No smola...mam novsi model...

Ale pokial viem uz nepotrebujes COC (ani jeho kopiu), ale to asi neriesi tie udaje ze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: suno

nepotrebujes COC pokial maju v pocitaci uz prihlasene take auto..ale co ja viem tak u nas v BB asi neni coupe 3.0 automat.. a potom si musis zhanat COC alebo to osvedcenie o zhode a peugeot chce za to 3500sk a trva to daku dobu kym ti to vystavia

Hej, stoji to 3500 a trvalo to asi 2 dni kym to prislo... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

nevím nevím ale já osobně bych kopii nikomu neposílal:myslim

tu o nic nejde.nemusis hned za vsetkym vidiet podvod alebo zly umysel.

suno ma pravdu,takto to funguje momentalne s prihlasovanim.mne tieto udaje poskytol Y2K nakolko mame ten isty typ.

suno - tiez ti v tomto nepomozem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozem potvrdit ze udaje som poskytol predcasom a auto stale vlastnim :D

A tiez nechapem ako sa daju zneuzit udaje ako vaha, rozmery a podobne. Sice plati doveruj ale preveruj ale zas nie kazdy je cigan, treba este stale verit v ludi, najdu sa aj normalni....:papa

PS: Dufam, ze som to tymto nezakrikol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...