Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní znak 406 break


Bobo 63

Recommended Posts

Pročítal jsem si příspěvky o zadním znaku a mám následující problém. Nějaký dobrák mi před nedávnem serval tento znak z auta a od té doby ho marně scháním. V běžných prodejnách i servisech ho nemají a v nejbližší Peugeot prodejně jsem také neuspěl. Máte někdo s tímto problémem zkušenosti. Bbo 63

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bobo 63

Pročítal jsem si příspěvky o zadním znaku a mám následující problém. Nějaký dobrák mi před nedávnem serval tento znak z auta a od té doby ho marně scháním. V běžných prodejnách i servisech ho nemají a v nejbližší Peugeot prodejně jsem také neuspěl. Máte někdo s tímto problémem zkušenosti. Bbo 63

Mám jeden doma skoro nový,jestli chceš pošlu ti ho za malou uplatu......

post-0-1410959952761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: matony

niekde som videl, že na kufri 406 combi bol znak LEVa /407,307 a pod./ neviete z ktorého typu by to pasovalo ?:papa

Ze 406 nový model ale od r.v. 2003 nahoru...... se dávali ty lvy celochrom......ale nepasovalo to přesně ty dírky v kufru jsou trošku jinak ale vše se dá upravit,taky jsem ho měl na své bývalce a přitom tam měl být ten starý znak.

[upravil dne 16-6-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

takový znak mám doma koupil jsem jej za 140Kč +DPH,vysoký je 9 cm,pasoval by tam ,ale musel bych to vzadu stříknout,je to tam dosti poničené, jak mne to tam někdo tenkráte zcizil.Zatím jsem se k tomu nedostal,aby byl vzadu

obj.č.znaku je 7810.H6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky nahradil starý znak lvem ze 307mičky, ale mám ho umístěného jinak. Tak jak je na obrázku, tak jsou díry po starém znaku zakryté nohama lva, že jo? Ale když jsem to zkoušel udělat takhle já, tak mi přišlo, že je znak dost vysoko a protože, jsou se zadní dveře v horní části už dost zakulacují, tak, že ten znak bude dost odchlíplý. Nebyl jsem si jistý, že půjde jena tak ohnout k tvaru dveří. Tak jsem ho dal tak, že překrývá původní otvory \"rukou\" a v pase, ale tím pádem je zase trochu vyosený (tzn. nemá zámek od kufru přímo mezi nohama, ale pod spodní tlapou. Máte to taky někdo takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...