Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupe,nestartuje


Michaelcoupe

Recommended Posts

Dobré ráno,prosím o pomoc.Mám 406 coupe,3.0 V6 140KW,r.v.:99,automat,auto alarm magiccar se startováním na dálku(to nemachruju nebo tak jen co nejvíce info).Co se mi stává je to,že normálně ráno nastartuju a jezdím klidně celý den,pak někde zastavím vypnu motor jsem třeba minutu pryč poté chci nastartovat,motor se točí,ale nenaskočí až když několikrát otočím klíčkem kdy už cítím zápach benzínu to chytne.Dnes ráno jsem z okna nastartoval,motor normálně naskočil,ale když jsem přišel zařadil R auto chcíplo a když jsem chtěl tedy znovu nastartovat (měl jsem polohu P),tak kontrolky naběhnou,ale po pokusu startovat to jen cvakne a nic.Občas se mi i během jízdy staně,že jakoby cukne.Baterka je OK a nová 72amperhodin.Jsem zoufalí prosím o radu,děkuji.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najskor mas nieco so zapalovanim. Starter toci, trysky davaju benzin ale ziadna iskra. Preto aj ten benzinovy zapach z vyfuku. Na 90 percent to bude zapalovaci modul. Ja som mal to iste. Rano naskocilo vsetko super. Pocas jazdy obcas trhlo, alebo niekedy motor zhasol a neslo natocit az niekedy natocilo a zasek v pohode chvilu. Az sa to zacalo objavovat castejsie. Pomohla len vymena zapalovacieho modulu. Ale moze to byt aj niekde v kablovacke ked mas domontovany alarm s dialkovym startom. Treba pozriet konektory a vsetky spoje kolo alarmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Co se týká toho zápachu benzinu, tak nejčastěji to bývá krátká hadička regulátoru tlaku čerpadla: viz obráze.

ale motor 3.0 V6 vypada uplne jinak ;) tohle plati jen u 1.8 16V a 2.0 16V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem k tomu přišel po hodině,otočil jsem klíčem a ejhle na první cvrknutí běží,tak to jsem blázen.No,ale mám ještě ten samý motor v druhém coupé to je manuál bez alarmu jen origo a ten taky točí,pumpa jde,ale nenaskočí,tak kde mám ten zapolovací modul hledat?Děkuju za radu.Jo a v tom druhém jsem ozkoušel pačítač v jíněm autě tam ok motor běžel a v mém neběží a se na diag nelze přihlasit. :bacha - když ti není radivo pomuýe ti kladivo nebo pálka:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...