Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bude zima? Viz dnesni snih a naledi?


aaischa

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohumil

Co dnes ukazovali v TV a hlásili v radiu, to byl zase na silnicích \"mazec\". Lidem snad už otrnulo a asi se pozapoměli ráno podívat na teploměr a jezděj furt jak k ohni.:bacha:bacha

To je právě ono, lidi nemaj zábrany... Předevčírem jel můj kamarád se svým FIatem 131 SuperMirafiori domů z Děčína, prej jel normálně- 90-100, tma, celkem bez provozu a předjel nějakou Octavii která jela tak 80. Ten chlap to v tý oktávce nerozdejchal, že ho předjelo 35 let starý auto a tak se předvedl a předjel je (chudák, kdyby byl kámoš taky \"závodník\", pochopil by co znamená Ital ze 70.let a 130PS:D ) no a asi po 5km jízdy, po té co se Octa ztratila z dohledu, uviděli na silnici 4 rozházená auta, varovný blinkry...no a hlavní aktér? Již zmiňovaná Octavie:D Tak se jen optali, jestli jsou všichni v pořádku, na adresu nas_aného řidiče Octavie jen utrousil poznámku- \"Už to vypadá že budem doma dřív\":D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to občas síla to co ukazují v televizi. Připadá mi,že lidi občas jezdí po silnici stejně jak v létě tak v zimě.

Že když mají samou elektroniku v autě,tak že se udržej v pohodě na silnici. Občas jsou lidi asi pěkně naivní.:bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

no je to občas síla to co ukazují v televizi. Připadá mi,že lidi občas jezdí po silnici stejně jak v létě tak v zimě.

Že když mají samou elektroniku v autě,tak že se udržej v pohodě na silnici. Občas jsou lidi asi pěkně naivní.:bacha:bacha:bacha

Elektronika má pomoct, není všemocná. Navíc z 90% je spíš pro zlost..:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsme s Řebíkem jeli Praha - Lysá ve vánici, za kterou by se nemuseli stydět ani na hřebenech Krkonoš (celou cestu jsme nejeli víc než 60 a přesto mi rychlost přišla tak nějak akorát).

Večer jsem na zimákách v Letňanech jel po čtyřproudovce v podobné fujavici 70 a byl jsem rád, že auto jede tam, kam má - z Letňan k Bulovce dokonce ani \"rychlej\" pruh na dálnici nejel víc než těch cca 70 - a od Bulovky dolů už bylo jenom mokro, takže se dalo jet normálně. Celou zimu je zima přesně podle mých představ a teď, když už na dveře má bušit jaro - tak začnou padat ho*na s háčkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak dneska jsme s Řebíkem jeli Praha - Lysá ve vánici, za kterou by se nemuseli stydět ani na hřebenech Krkonoš (celou cestu jsme nejeli víc než 60 a přesto mi rychlost přišla tak nějak akorát).

Večer jsem na zimákách v Letňanech jel po čtyřproudovce v podobné fujavici 70 a byl jsem rád, že auto jede tam, kam má - z Letňan k Bulovce dokonce ani \"rychlej\" pruh na dálnici nejel víc než těch cca 70 - a od Bulovky dolů už bylo jenom mokro, takže se dalo jet normálně. Celou zimu je zima přesně podle mých představ a teď, když už na dveře má bušit jaro - tak začnou padat ho*na s háčkama.

No my ten hnus bílej máme všude kolem baráku.. :nevim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...