Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poradí někdo ohledně montáže topení(žebřík) do koupelny?


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: adraj

toto topení má odzvdušnovací ventil,jelikož může být bud na elektriku nebo na kotel a nebo na obojí.

Těch 90% vody bude kvůli té roztažitelnosti. Jinak pokud budeš ještě někdy vrtat do obkladu,tak je jedno jestli do spár nebo ne. Dokud neprovrtáš obkladačku,tak bez příklepu,pak je to už jedno.

Jinak na ty ručníky jsi to kupoval zvlášt nebo to tam bylo?

ten jsem dokupoval asi za 500,-

tak ted mě napada, kdyz tam dam jen na elektriku tak musim jen 90% vody , kdyz treba na centralni nebo kotel tak voda na max a jeste odvzdusnit , jak se to teda dela kdyz bych to zapojil kombinovaně? vim sem blby ale rad se uřim novym věcem tak povidejte.

To mám já :-D Mám v něm 100% vody, zapínám ho jen občas a zatím to nic neudělalo.

Na přívodu od topného systému mám kohout, který v létě zavírám, abych elektrikou nevytápěl místo žebříku celý dům :D

[upravil dne 17.3.08 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

ta i ja jsem už namontoval , mam jen tři držaky jeden nahoře dva dole , jedine co mě chybí je dolit vodu (destilku) a dat posledni zatku ale to až zítra ted už děti spí tak abych je nevzbudil a ženu nenasral.:D

zatím za rady moc díky.:papa

Chudák žena, takhle o ní mluvit..:aut:bacha:D

Dobrý, máš to pěkný:) Jinak kdyby ses nudil, tak by sem byla potřeba jedna zástěna na sprchový kout a pak to celé zapojit. :D A nedodal sem že nejtěžší na tom celém úkolu je sehnat sponzora:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: adraj

toto topení má odzvdušnovací ventil,jelikož může být bud na elektriku nebo na kotel a nebo na obojí.

Těch 90% vody bude kvůli té roztažitelnosti. Jinak pokud budeš ještě někdy vrtat do obkladu,tak je jedno jestli do spár nebo ne. Dokud neprovrtáš obkladačku,tak bez příklepu,pak je to už jedno.

Jinak na ty ručníky jsi to kupoval zvlášt nebo to tam bylo?

ten jsem dokupoval asi za 500,-

tak ted mě napada, kdyz tam dam jen na elektriku tak musim jen 90% vody , kdyz treba na centralni nebo kotel tak voda na max a jeste odvzdusnit , jak se to teda dela kdyz bych to zapojil kombinovaně? vim sem blby ale rad se uřim novym věcem tak povidejte.

To mám já :-D Mám v něm 100% vody, zapínám ho jen občas a zatím to nic neudělalo.

Na přívodu od topného systému mám kohout, který v létě zavírám, abych elektrikou nevytápěl místo žebříku celý dům :D

[upravil dne 17.3.08 Peta]

Znáš Murphyho zákony? Tak všeho dočasu, teď si to určitě zakřik:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak. Tady na Severní Moravě je každý druhý kutil (a nebo chudej :D ) a dělá si fšechno sám. Já dělal taky topení v půlce baráku sám jako TiborTeam. :mrk

A jak už bylo řečeno. Na ustřední do plna a na elektriku 90%. Teoreticky bys mohl nechat povolený odvzduš. ventil at má vzduch kam jít. :myslim O tom tam nic nepíšou? To mně jen tak napadlo.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

přesně tak. Tady na Severní Moravě je každý druhý kutil (a nebo chudej :D ) a dělá si fšechno sám. Já dělal taky topení v půlce baráku sám jako TiborTeam. :mrk

A jak už bylo řečeno. Na ustřední do plna a na elektriku 90%. Teoreticky bys mohl nechat povolený odvzduš. ventil at má vzduch kam jít. :myslim O tom tam nic nepíšou? To mně jen tak napadlo.:aut

Neee ! To bys musel hoodně často dolívat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...