Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poradí někdo ohledně montáže topení(žebřík) do koupelny?


Pe.Tr

Recommended Posts

Prosím oradu kdo jste to už montovali , v navodu píšou že voda ma byt uvnitř jen do 90% objemu , ale pak nechapu k čemuje ten ovzdušnovák :myslim bud uz me to nemysli nebo nevim teda.Dík za cokoliv.

edit: zapomněl jsem dodat že to bude napájeno el.

[upravil dne 17/3/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Prosím oradu kdo jste to už montovali , v navodu píšou že voda ma byt uvnitř jen do 90% objemu , ale pak nechapu k čemuje ten ovzdušnovák :myslim bud uz me to nemysli nebo nevim teda.Dík za cokoliv.

No my to taky máme, ale montoval nám to topenář/instalatér..zkusím se zeptat táty, jestli neví, kdyžtak napíšu večer, pokud to někdo nestihne dřív:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Topení mi dělali loni. Žebřík mám jeden z těch větších v koupelně, výborná věc na osušky. Držáky jsou mimo spáry. Žebřík je součást ústředního topení, tedy voda až po vzdušák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dodino

domnievam sa ze 90% vody preto lebo voda sa teplom roztahuje a nie je tam asi ziadna vyrovnavacia nadoba.kedze ta voda je ohrievana elektricky je fuk ci je to trocha zavzdusnene.mozno sa mylim nie som elektrikar ani instalater lan ma to tak napadlo.

na tom rozstahovaní něco bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak !

Pokud to bude pouze na elektriku, tak 90% vody. Pokud je na okruhu ÚT tak si to reguluje expanzka ....

Já jsem dodělával k topení na podzim, kachle tam zatím nemám, tak neřeším ...

Ty držáky jdou vlevo-vpravo posouvat tak se snaž trefit mezi kachle. Můžeš to dát i o řebro níž nebo výš.

post-0-14109599522155_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Majar

Do kachliček ve spárách se vyštipuje může i prasknout!:)

dik , ta zatim jdu montovat

Jestli máš malé děti tak aspoň 10 hmoždinky !Moje ratolesti na tom vysely pořád!!:papa

Když se na to pověsí Pe.tr a vydrží to, tak to děti vydrží taky :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta i ja jsem už namontoval , mam jen tři držaky jeden nahoře dva dole , jedine co mě chybí je dolit vodu (destilku) a dat posledni zatku ale to až zítra ted už děti spí tak abych je nevzbudil a ženu nenasral.:D

zatím za rady moc díky.:papa

post-0-14109599523118_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto topení má odzvdušnovací ventil,jelikož může být bud na elektriku nebo na kotel a nebo na obojí.

Těch 90% vody bude kvůli té roztažitelnosti. Jinak pokud budeš ještě někdy vrtat do obkladu,tak je jedno jestli do spár nebo ne. Dokud neprovrtáš obkladačku,tak bez příklepu,pak je to už jedno.

Jinak na ty ručníky jsi to kupoval zvlášt nebo to tam bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

toto topení má odzvdušnovací ventil,jelikož může být bud na elektriku nebo na kotel a nebo na obojí.

Těch 90% vody bude kvůli té roztažitelnosti. Jinak pokud budeš ještě někdy vrtat do obkladu,tak je jedno jestli do spár nebo ne. Dokud neprovrtáš obkladačku,tak bez příklepu,pak je to už jedno.

Jinak na ty ručníky jsi to kupoval zvlášt nebo to tam bylo?

ten jsem dokupoval asi za 500,-

tak ted mě napada, kdyz tam dam jen na elektriku tak musim jen 90% vody , kdyz treba na centralni nebo kotel tak voda na max a jeste odvzdusnit , jak se to teda dela kdyz bych to zapojil kombinovaně? vim sem blby ale rad se uřim novym věcem tak povidejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...