Pe.Tr

a opäť nová škoda

22 posts in this topic

a něco malého do 200 tisic , vhodne do města by už konečně neměli? Furt jen same cipoviny

:grr

Původně zaslal: Pe.Tr

a něco malého do 200 tisic , vhodne do města by už konečně neměli? Furt jen same cipoviny

:grr

moje rec ........

taketo obrazky vacsinou skoncia iba na papieri inak ten prvy obrazok mam uz asi rok a pravdepobne to ma byt nezrealizovana skoda thudor II a uuudajne ju mal kreslit nejaky mlady cech /ale to neviem iste/ niekde som to cital

[upravil dne 17.3.2008 robozv]

jj, to prvé je Škoda Tudor II, nakreslená Michalom Vlčkom - študákom Univerzity Tomáša Baťu v Zlíne

to druhé je Škoda Electra, práca Jakuba Hájka, študáka VŠE v Prahe

obe tieto štúdie, nadväzujúce na (už len muzeálnu) štúdiu Škoda Tudor, predstavenú v r. 2002 na ženevskom autosalóne sú už v podstate pomerne staršieho dáta - cca 3 roky

...a asi aj vidno, že natom makali mladíci. Obe tieto štúdie sú kupéčka s jasne športovým nádychom.

To první mě tedy rozhodně jako Tudor nepřijde. TUDOR

Btw: Tudor byl podle mě jediný koncept, který měl naději na úspěch a hodně se mi líbil. Pro jistotu ho nedělají.

Za to ale dělají nebo hodlají dělat neskutečnou řádku <> např. roomster, joyster, yetti. Prostě nechápu jejich logiku. :bojim

Jediné rozumné vysvětlení by podle mě bylo, kdyby jim co můžou a co nemůžou vyrábět nařizoval VW.:aut

Původně zaslal: Peto670

Pripomina mi to Audi TT hlavne obrazok č.5.

ne audi ale nisan. :cool:

Původně zaslal: BoneDaddy

To první mě tedy rozhodně jako Tudor nepřijde. TUDOR

rovnako by som povedal, že je to na míle vzdialené pôvodnej koncepcii Tudoru, avšak aspoň ofiko správy to potvrdzujú ->> Škoda Tudor dvakrát jinak

...nj, mladí chalani to poňali kapánek po svojom. Športové autá so silným motorom (osmiválcový 4,2 litr. 246 kilowatt) sú hodne iné, ako pôvodné navrhovaný Tudor v štýle rodinného MPV. :D

Původně zaslal: PeS16

kdyby radši faceliftovali erko:aut

Promiň ale toho bych se asi radši dožít nechtěl když vidím co předvádí. :bojim:D:aut

No mě se třeba ta Elektra docela líbí.

Když se Peugeot předvede s nějakým konceptem (většinou taky zcela nesmyslným), tak tu na něj někteří pějí ódy (http://auta5p.eu/vystavy/lipsko_2005/ami_679.htm, http://auta5p.eu/katalog/peugeot/rc_red_01.htm),

zatímco když se nějakého projektu dopustí jiný výrobce, nedejbože třeba VW - nebo si něco takového dovolí třeba i Škodovka, tak je oheň na střeše.

[upravil dne 18/3/2008 Medvěd]

Původně zaslal: Medvěd

Když se Peugeot předvede s nějakým konceptem (většinou taky zcela nesmyslným), tak tu na něj někteří pějí ódy (http://auta5p.eu/vystavy/lipsko_2005/ami_679.htm, http://auta5p.eu/katalog/peugeot/rc_red_01.htm),

zatímco když se nějakého projektu dopustí jiný výrobce, nedejbože třeba VW - nebo si něco takového dovolí třeba i Škodovka, tak je oheň na střeše.

[upravil dne 18/3/2008 Medvěd]

jenže Peugeot aspon děla seriové dobré auta ale co předvádí škodovka v posledních letech je vrchol hnusu jak desingem tak vlastnostmi vubec. Až začnou dlat auta pak at si vymýšleji takovehle studie.

Mě se líbí koncept málokdy. Z těch koncernů se mí líbí akorát tak ten Tudor a Scirroco.:super Ale pro mě je třeba Yetti vrchol hnusu.

A ódy bych teda rozhodně na ty Peugeoty nepěl. Je to docela divný.:bojim

Původně zaslal: Medvěd

Mně se taky líbí Carmen Electra :mrk:mrk:mrk