Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostrekovače čelného skla


janci77

Recommended Posts

Původně zaslal: janci77

Dobry den,

neviete niekto ako sa daju vycistit ostrekovace celneho skla - nejak mi na strane vodica strieka iba jedna tryska a ta druha len tak cura :D, na spolujazcovej OK. Neviete kolko by tak stali nove ostrekovace?

Dakujem za odpovede!

jde oto jestli maš ostřikovač nebo už rozprašovač , to prvni je za 100,- todruhe za 220,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: janci77

Dobry den,

neviete niekto ako sa daju vycistit ostrekovace celneho skla - nejak mi na strane vodica strieka iba jedna tryska a ta druha len tak cura :D, na spolujazcovej OK. Neviete kolko by tak stali nove ostrekovace?

Dakujem za odpovede!

jde oto jestli maš ostřikovač nebo už rozprašovač , to prvni je za 100,- todruhe za 220,-

Já měl tu dražší variantu :roll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: janci77

Dobry den,

neviete niekto ako sa daju vycistit ostrekovace celneho skla - nejak mi na strane vodica strieka iba jedna tryska a ta druha len tak cura :D, na spolujazcovej OK. Neviete kolko by tak stali nove ostrekovace?

Dakujem za odpovede!

jde oto jestli maš ostřikovač nebo už rozprašovač , to prvni je za 100,- todruhe za 220,-

Já měl tu dražší variantu :roll

taky je lepší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: janci77

Dobry den,

neviete niekto ako sa daju vycistit ostrekovace celneho skla - nejak mi na strane vodica strieka iba jedna tryska a ta druha len tak cura :D, na spolujazcovej OK. Neviete kolko by tak stali nove ostrekovace?

Dakujem za odpovede!

jde oto jestli maš ostřikovač nebo už rozprašovač , to prvni je za 100,- todruhe za 220,-

Já měl tu dražší variantu :roll

taky je lepší :D

No musí bejt když je jednou tak drahá :D :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janci77

- no neviem ci mam rozprasovac alebo ostrekovac, su v nom take dve kovove trysky

- auto je vyrobene 12/2000

takže maš ostřikovač ,ten levnejsi ale prvne bych to zkusil vyčistit bud vzduchem nebo spendlikem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- dikes Vam za odpovede, neviem ale ci nemam kupit radsej novy ostrekovac, lebo uz som to raz cistil tenkym drotikom ale je to tu znovu

- nemam radsej vymenit obidva ostrekovace a budem mat pokoj?

- cize cena je 100 Kc ?

- neviete, kde by som mohol kupit na Slovensku take nieco, v Peugeote?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janci77

- dikes Vam za odpovede, neviem ale ci nemam kupit radsej novy ostrekovac, lebo uz som to raz cistil tenkym drotikom ale je to tu znovu

- nemam radsej vymenit obidva ostrekovace a budem mat pokoj?

- cize cena je 100 Kc ?

- neviete, kde by som mohol kupit na Slovensku take nieco, v Peugeote?

skoč do peugeota a chtej tento dil 6438J2 to sou ty ostřiky

post-0-14109599519588_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

janci77:

- hadička půjde dolu velice z těžka, ale dolu jde, nahřívat netřeba!

- ostřikovač je jen nacvaknutej, takže vycvakneš a pak nacvakneš zas zpět

Já vše vyřešil jednoduše. Měl jsem původně klasický ostřikovače, který byli už úplně na h...o, tak jsem koupil nový typ s rozprašováním a můžu říct, že za těch pár stovek to rozhodně stojí, kvalita ostřikování je pak úplně jiná :super Jinak padnou tam úplně stejně jako starší typ, úchyty i úhel jsou stejné... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar páni,

tak som to konečne vymenil. Tie hadičky išli dole veľmi ťažko, a bál som sa aby som nejako nepoškodil kapotu, resp. lak okolo trysiek, pri tom vyťahovaní, tak som tú rúrku čo bola v tej hadičke odstrihol od tej trysky a potom som ju z tej hadičky kombinačkami vytiahol. Strieka to už výborne, dúfam, že to tak aj dlho ostane :D Ináč tie ostrekovače som kúpil dva v peugeote za 156 Sk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...