Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

El. naklápění zrcátka - NESEJE


Marvix

Recommended Posts

Nejde mi elektrické naklápění zrcátka u spolujezdce a to nahoru a dolů. Motůrek nevrčí. Zajímalo by mě obsluhuje-li jak vertikální tak horizontální natočení jeden motorek. Zatím sem do toho nelez. Jestli se s tímto neduhem už někdo setkal, kde hledat chybku? Nejlepší by pro mne bylo nějaký schéma zapojení. U mýho Peugeota zatim všechny elektrický chyby byly v překlesanejch drátech, ale tady ať se svazkem hejbu jak hejbu, tak se motorel nechytá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marvix

Nejde mi elektrické naklápění zrcátka u spolujezdce a to nahoru a dolů. Motůrek nevrčí. Zajímalo by mě obsluhuje-li jak vertikální tak horizontální natočení jeden motorek. Zatím sem do toho nelez. Jestli se s tímto neduhem už někdo setkal, kde hledat chybku? Nejlepší by pro mne bylo nějaký schéma zapojení. U mýho Peugeota zatim všechny elektrický chyby byly v překlesanejch drátech, ale tady ať se svazkem hejbu jak hejbu, tak se motorel nechytá.

Mám naprosto stejný problém, k tomu ještě navíc nevyhřívá. Pokud tedy zrcátko spolujezdce vůbec tohle má. Jelikož je nastavené dobře, zatím jsem to neřešil. Hledání překlesaného drátu, což s největší pravděpodobností bude příčina problému, je dost nezáživná věc... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

pokud je přerušen tak ani reagovat nebude

jsou tak dva motorky

musíš brát že to jde před dvoje dveře

No vidíš. To sem si ani neuvědomil (ty dveře).:D Vzhledem k tomu, že u řidiče už jsem přeletovával, tak to bude spíš tam. Přeci jenom tam je to víc namáhaný. Aspoň to popřípadě sfouknu i s nefunkčním reprákem. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...