Sign in to follow this  
Followers 0
Marvix

El. naklápění zrcátka - NESEJE

5 posts in this topic

Nejde mi elektrické naklápění zrcátka u spolujezdce a to nahoru a dolů. Motůrek nevrčí. Zajímalo by mě obsluhuje-li jak vertikální tak horizontální natočení jeden motorek. Zatím sem do toho nelez. Jestli se s tímto neduhem už někdo setkal, kde hledat chybku? Nejlepší by pro mne bylo nějaký schéma zapojení. U mýho Peugeota zatim všechny elektrický chyby byly v překlesanejch drátech, ale tady ať se svazkem hejbu jak hejbu, tak se motorel nechytá.

pokud je přerušen tak ani reagovat nebude

jsou tak dva motorky

musíš brát že to jde před dvoje dveře

Původně zaslal: Marvix

Nejde mi elektrické naklápění zrcátka u spolujezdce a to nahoru a dolů. Motůrek nevrčí. Zajímalo by mě obsluhuje-li jak vertikální tak horizontální natočení jeden motorek. Zatím sem do toho nelez. Jestli se s tímto neduhem už někdo setkal, kde hledat chybku? Nejlepší by pro mne bylo nějaký schéma zapojení. U mýho Peugeota zatim všechny elektrický chyby byly v překlesanejch drátech, ale tady ať se svazkem hejbu jak hejbu, tak se motorel nechytá.

Mám naprosto stejný problém, k tomu ještě navíc nevyhřívá. Pokud tedy zrcátko spolujezdce vůbec tohle má. Jelikož je nastavené dobře, zatím jsem to neřešil. Hledání překlesaného drátu, což s největší pravděpodobností bude příčina problému, je dost nezáživná věc... :grr

Původně zaslal: sarkomi

pokud je přerušen tak ani reagovat nebude

jsou tak dva motorky

musíš brát že to jde před dvoje dveře

No vidíš. To sem si ani neuvědomil (ty dveře).:D Vzhledem k tomu, že u řidiče už jsem přeletovával, tak to bude spíš tam. Přeci jenom tam je to víc namáhaný. Aspoň to popřípadě sfouknu i s nefunkčním reprákem. :bacha

tohle sem měl taky , rozebral jsem přepínač, je to docela jednochý tišták, vyčistil namazal a funguje,, nešla stejná poloha na obě zrcátka, tak to bylo jasný, že to kabeláž neni