Sign in to follow this  
Followers 0
Mef

Výměna motoru

15 posts in this topic

Čau

Chci se zeptat, jestli je možný vyměnit motor 1.6 typ BDY za nějakou 1.9 aniž bych musel měnit kabelovej svaze. Ptám se proto, že mi GL motor pomalu jde do kopru, žere olej, klepe a hulí jak fabrika (holt antibursík car:D) Popřípadě jestli to jde tak za jakou 1.9ku. a nebo se na to vykašlat a schánět zase 1.6ku?

Sežeň 1.6ku a bude klid. Nebudeš muset dělat elektriku a hlavně nebudou problémy se STK a polišema;)

přesně tak bude to jednodužší a nejlepší řešení .STK a poliši ti za to nestojí

dej tam 1.6. a nebo jestli chces 1.9, tak to posli dal a kup si neco kde uz je od vyroby. vyjde to levneji, nehlede na to ze neriskujes pravni problemy.

Docela jsem spíš uvažoval o tý 1.9 protože 1.6 je docela líná, ale když je to tak jak říkáte, tak tam zase vrazim 1.6ku jestli ji seženu za rozumnej peníz a v rozumnym stavu, jinak to auto už asi prodám;)

P607Olda: To jsem nedělal, navíc mi to tak trochu přijde jako zbytečnost, protože ten motor má nalítáno pomalu 280tkm:bojim

Původně zaslal: Mefisto86

Docela jsem spíš uvažoval o tý 1.9 protože 1.6 je docela líná, ale když je to tak jak říkáte, tak tam zase vrazim 1.6ku jestli ji seženu za rozumnej peníz a v rozumnym stavu, jinak to auto už asi prodám;)

:xvul a za kolik by šla tak jak je?

Hafity: Hele vzhledem k tomu, že se mi ji zatim moc prodávat nechce tak ti řeknu 18t bez kol. Ale když se tu s osmnáti papírama objevíš, cukat se asi nebudu:D

[upravil dne 17.3.08 Mefisto86]

P607Olda: To jsem nedělal, navíc mi to tak trochu přijde jako zbytečnost, protože ten motor má nalítáno pomalu 280tkm:bojim

Srabe, Dřevák má přes 453tkm a zatim sežral cca 2,4 litru oleje na zhruba 1300 km, ale většina ho skončila v expanzce chladící kapaliny, takže po topný sezoně jde dolů hlava:D Jinak to vůbec neřešim, hlavně že to jezdí;)

Hafity: Hele vzhledem k tomu, že se mi ji zatim moc prodávat nechce tak ti řeknu 18t bez kol. Ale když se tu s osmnáti papírama objevíš, cukat se asi nebudu:D

[upravil dne 17.3.08 Mefisto86]

Bez kol.... to jako na špalkách?:D Já jsem se ptal tak nějak pro představu. R9 jsem zpojízdnil, a už se zas nemám v čem vrtat.... A na XU motory mám spoustu motorovejch střev, který asi brzo půjdou do druhotnejch....

Hafity: Pochopitelně to bylo myšlený na plecháčích ne na speedlinech který tam mám teď:D

Tomhais: Popřemejšlim o tom, co to má přesně za typ motoru? Písni mi to kdyžtak do U2U A dík za nabídku:super