Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde koupim sroubky s cepickou na RZ ?


aaischa

Recommended Posts

ahoj,

v navaznosti k tematu ohledne provrtavani RZ me zajima kde bych koupil sroubky s cepickou takova ta bila nebo modra podle toho kam je to vrtnuty, videl sem to na dost autech a rad bych to tam dal kdyz je to korunova polozka a takle by moh bejt problem kdyz mam jenom obyc sroubky ac ne v zadnym pismenu nebo cislu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

autodoplnky či kde prodávají věci na auto

Jo, úplně běžná prodejna s doplňkama na auto, i ty tuning obchody...

Aaischa: A ještě si tam kup samolepku \"FAN Club Dopravní Policie\" :D

Sorry, ale na tohle (čepičky šroubů) bych se z vysoka vyprdnul.

[upravil dne 17/3/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: sarkomi

autodoplnky či kde prodávají věci na auto

Jo, úplně běžná prodejna s doplňkama na auto, i ty tuning obchody...

Aaischa: A ještě si tam kup samolepku \"FAN Club Dopravní Policie\" :D

Sorry, ale na tohle (čepičky šroubů) bych se z vysoka vyprdnul.

[upravil dne 17/3/2008 Marcel505]

tak ju ale zas ta pokuta by to dosti mohla zhorsit, tak se zeptam az pudu neco kupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sarkomi-ale podle příslušných paragrafů je trestnéné jak koliv RZ poničit. (provrtáním vrutama/šroubkama atd....) Takže podznačky.. Ale já ji mám na 309 taky projetou vrutama a měl jsem s tím problémy jen 1 asi z 10 kontrol... A na STK když trefíš idiota tak může mít taky připomínky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Marcel505 raději obětuji 20 Kč za 4 šroubky než pak shánět novou RZ ,či ztracenou či odcizenou:aut

Ale já souhlasím, ano, SPZ přišroubovat (třeba nerez šroubama), ale nehodlám řešit nějaký barevný čepičky...

Takhle jsem to myslel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

sarkomi-ale podle příslušných paragrafů je trestnéné jak koliv RZ poničit. (provrtáním vrutama/šroubkama atd....) Takže podznačky.. Ale já ji mám na 309 taky projetou vrutama a měl jsem s tím problémy jen 1 asi z 10 kontrol... A na STK když trefíš idiota tak může mít taky připomínky...

takze par drobaku za ty srouby a tupliky necham a budu mit klidek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: KoudaK

sarkomi-ale podle příslušných paragrafů je trestnéné jak koliv RZ poničit. (provrtáním vrutama/šroubkama atd....) Takže podznačky.. Ale já ji mám na 309 taky projetou vrutama a měl jsem s tím problémy jen 1 asi z 10 kontrol... A na STK když trefíš idiota tak může mít taky připomínky...

taky bylo kdysy řečeno že musí býti přidělaná šroubkama a nyní zase nemusí to co se děje nahoře ja fakt jak kocourkov.A na STK mne nikdy nic neřekli jen to nesmí býti v modrém cz:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: KoudaK

sarkomi-ale podle příslušných paragrafů je trestnéné jak koliv RZ poničit. (provrtáním vrutama/šroubkama atd....) Takže podznačky.. Ale já ji mám na 309 taky projetou vrutama a měl jsem s tím problémy jen 1 asi z 10 kontrol... A na STK když trefíš idiota tak může mít taky připomínky...

taky bylo kdysy řečeno že musí býti přidělaná šroubkama a nyní zase nemusí to co se děje nahoře ja fakt jak kocourkov.A na STK mne nikdy nic neřekli jen to nesmí býti v modrém cz:super

Je to napsaný na tom lístku co dávaj k těm značkám.. Žádný mechanicky ani chemický porušení atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: KoudaK

sarkomi-ale podle příslušných paragrafů je trestnéné jak koliv RZ poničit. (provrtáním vrutama/šroubkama atd....) Takže podznačky.. Ale já ji mám na 309 taky projetou vrutama a měl jsem s tím problémy jen 1 asi z 10 kontrol... A na STK když trefíš idiota tak může mít taky připomínky...

taky bylo kdysy řečeno že musí býti přidělaná šroubkama a nyní zase nemusí to co se děje nahoře ja fakt jak kocourkov.A na STK mne nikdy nic neřekli jen to nesmí býti v modrém cz:super

Je to napsaný na tom lístku co dávaj k těm značkám.. Žádný mechanicky ani chemický porušení atd..

vzhledem k tomu že původní RZ, je menší a akorát mi pasovala do nárazníku kde byla taky prisroubovana, a tyhle nový RZka kerý tam ani nepasujou pac so sirsi tak sem to navrtal, proidim ty čepičky abych měl klid, holt jeden sroub je vzdycky v tom czku, ne napisu ale modrym, tak bud budou mit modry čepičky nebo se těší moje modrá lihová fixa... co si zákon nevymyslí... na to je i čer krátkej :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...