Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezvaná návštěva ve voze :(


Jirkap

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

To snad neudělá ve svým zájmu. Snad až tak blbej není.

A jak to poznáš??? Já si myslím, že kdyby se tu právě takhle napsaný inzerát objevil, klidně i doplněnej fotkama, tak se většina členů klidně zeptá na cenu a vůbec to s krádeží u Jirky ¨nebudou spojovat. Zamezit by se tomu možná dalo, pokud by tu Jirka napsal výrobní číslo rádia - ale ZNÁ HO???

Jaj. Trošku mě tam vypadlo slovíčko, psal jsem to ve spěchu v práci. Mělo tam stát, že snad až tak blbej a DRZEJ není. Pardon. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Driver

Prodám original radio do P406, zn. levně..............

takový inzerát by se mohl brzy objevit tady foru :roll

jenze je tu jinej problém.. porad sou lidi co to koupěj, kdyby nikdo nekoupil nic bez puvodu nebo minimalne nechtel kupni smlouvu i na radio tak maj smulu ale takhle... taky nemam tuseni jakyho puvodu je moje radio ale naruhou stranu nebylo od osobny na privni pohled podezrely a nabizejici jej za smesnou cenu...kdyz sem azvolal na inzerat a zeptal se jestli ma to radio, tak se mě ptal který... takže... jenze tomuhle clovek nikdy nemuze verit...

Na kolik věcí si doma schováváš záručáky, doklady o koupi apod.??? Já teda mám problémy najít záručák i půl roku po koupi, natožpak abych dohledával doklady, které jsou v podstatě zcela nepotřebné. Vím, že Tvé řešení by možná trošku ztížilo prodej kradeného zboží - ale jsem přesvědčenej, že jenom minimálně. Ten, kdo koupí vrtačku na parkovišti u TESCA za 500 stejně nikdy žádný doklady chtít nebude, protože ví, že se jedná o \"horké\" zboží - jinak by se neprodávalo na parkovišti za 500, že jo.

to je pravda, kdyz je nejakej \"vyprodej\" at nekde znarodnenyho zbozi nebo podobne a vypada v pohode tak clovek stejne nevagha a nic neresi... jo tak zarucaky a smlouvy mam krabici a tam konci vsecko obcas to proberu a prohazim a zracykluju, samo ne uctenky za par korun ale zaruka na veci do kompu, kupni smlouva na auto a podobny veci to jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uz jsem o tom uvazoval drive, umistim asi do interieru nejakou silnejsi piezo sirenu, neco kolem 115dB, jednu mensi sirenku jsem nasel tady http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&detail=640-060 :D a je za dobrou cenu, namontuju ji pod kryt stropniho svetla, pekne do prostoru nad radio, je tam akorat takova vhodna mrizka, tou to bude pekne piskat, myslim ze az bude v provozu, nebude mozny v aute vydrzet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no uz jsem o tom uvazoval drive, umistim asi do interieru nejakou silnejsi piezo sirenu, neco kolem 115dB, jednu mensi sirenku jsem nasel tady http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&detail=640-060 :D a je za dobrou cenu, namontuju ji pod kryt stropniho svetla, pekne do prostoru nad radio, je tam akorat takova vhodna mrizka, tou to bude pekne piskat, myslim ze az bude v provozu, nebude mozny v aute vydrzet :D

jj to sem mel taky v planu , ale kdyz sem jednou delal elektro instalaci v BMW a kontroloval pojistky ktera ze to praskla a jak jsem vyndal zrovna tu tak jsem myslel ze se pokadim , byl to mazec nez jsem ji tam dal zas zpatky ,ale obrana je to good .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi sou fakt hrozny kurvy. Jeste ze mam svoji starickou 309 a v ni radio max za 500 jinak nikde nic. Ale kdyz se budou frajirci v noci chtit projet tak sahnou i po takovym skoroveteranovi. Tomu se clovek proste neubrani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale u auta by to znamenalo ho v podstate skoto cely rozebrat anapsat si vseho cislo - nemozne. Tak samo, jako kdyz bude nekdo napr to radio shanet a nekde narazi za to samy za 500,- misto za 1000,- tak ktery koupi? Kdo se budete patrat, jakej ma puvod? Ja myslim, ze kazdej vezme radsi to levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M-A-X

Lidi sou fakt hrozny kurvy. Jeste ze mam svoji starickou 309 a v ni radio max za 500 jinak nikde nic. Ale kdyz se budou frajirci v noci chtit projet tak sahnou i po takovym skoroveteranovi. Tomu se clovek proste neubrani

Mě ukradli i tu 309tku (r.v. 88). Předpokládám, že ji někde v Polsku rozebrali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ferry

no uz jsem o tom uvazoval drive, umistim asi do interieru nejakou silnejsi piezo sirenu, neco kolem 115dB, jednu mensi sirenku jsem nasel tady http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&detail=640-060 :D a je za dobrou cenu, namontuju ji pod kryt stropniho svetla, pekne do prostoru nad radio, je tam akorat takova vhodna mrizka, tou to bude pekne piskat, myslim ze az bude v provozu, nebude mozny v aute vydrzet :D

jj to sem mel taky v planu , ale kdyz sem jednou delal elektro instalaci v BMW a kontroloval pojistky ktera ze to praskla a jak jsem vyndal zrovna tu tak jsem myslel ze se pokadim , byl to mazec nez jsem ji tam dal zas zpatky ,ale obrana je to good .

Klucí ,to by se mi líbilo do naší žabičky,na jakym principu to maká a jak se to zapojuje?Docela bych do toho šel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ferry

no uz jsem o tom uvazoval drive, umistim asi do interieru nejakou silnejsi piezo sirenu, neco kolem 115dB, jednu mensi sirenku jsem nasel tady http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&detail=640-060 :D a je za dobrou cenu, namontuju ji pod kryt stropniho svetla, pekne do prostoru nad radio, je tam akorat takova vhodna mrizka, tou to bude pekne piskat, myslim ze az bude v provozu, nebude mozny v aute vydrzet :D

jj to sem mel taky v planu , ale kdyz sem jednou delal elektro instalaci v BMW a kontroloval pojistky ktera ze to praskla a jak jsem vyndal zrovna tu tak jsem myslel ze se pokadim , byl to mazec nez jsem ji tam dal zas zpatky ,ale obrana je to good .

Klucí ,to by se mi líbilo do naší žabičky,na jakym principu to maká a jak se to zapojuje?Docela bych do toho šel

nejsem si jistej jestli existuje nejaky konkretni reseni kery koupis ale bud bych to delal tim ze op zamceni auta se to aktivuje a pri vlezeni do auta bych mel 10-15sekund na zmacknuti skrytyho talacitka nebo kombinace normalnich obycejnych tlacitek a tim by se to deaktivovalo jinak by to řvalo...

mam na motorku 115dB kotoucovej zamek a ten když řve a je člověk blízko tak je to fakt hnus... takže určo dobrej nápad

pripadne to doopatrit pir detektorem pohybu

[upravil dne 18.3.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Já alarm nemám,ale šlo by to taky dát na centrál?Když by se to zamklo tak ,tak by se to aktivovalo a obráceně?

to víš že dalo, k tomu sirenu, relatko kery ji sepne, nejakej časovač, zalezi na zrucnosti vsecko se da koupit jako stavebnice, ci udelat plošnak a udelat vsecko sam presne na miru jak se to hodí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...