Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

parkovacky+krouzky+ledky


Meldik

Recommended Posts

Původně zaslal: hudy

me uz jedna ta Ledka praskla!nevite kde bych ji sehnal??jsou celkem dost velky..

me porpaskali vsechny skoro a muzu ti rict ze do ted sem nesehnal pravou nahradu a boj s diodama jsem vzdal! nema to cenu,pokud nesezenes to co tam bylo,tak uz nic tak svitit nebude a pokud by si na neco narazil,tak dej okamzite vedet!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: killer

Původně zaslal: oni

jenze treba ja tam nenarvu vic jak dve 5mm diody a to fakt ztezi.....

a proč tam rvát 5mm a nedat jednu 8mm nebo 10mm.Pokud jsem teda pochopil že do 1 objímky dáváš 2ledky:myslim

protoze tu diodu kdybych dal jednu tak bude svitit pred auto(pouze smer,bude svitit neucelne do kryciho plastu)a ne do krouzku,tu diodu musim ohnout o 90 stupnu aby primo svitila do krouzku,takze musej bejt dve aby svitili kazda do jednoho konce krouzku!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: killer

Původně zaslal: oni

jenze treba ja tam nenarvu vic jak dve 5mm diody a to fakt ztezi.....

a proč tam rvát 5mm a nedat jednu 8mm nebo 10mm.Pokud jsem teda pochopil že do 1 objímky dáváš 2ledky:myslim

protoze tu diodu kdybych dal jednu tak bude svitit pred auto(pouze smer,bude svitit neucelne do kryciho plastu)a ne do krouzku,tu diodu musim ohnout o 90 stupnu aby primo svitila do krouzku,takze musej bejt dve aby svitili kazda do jednoho konce krouzku!!

Aha tak to potom do kroužků jsou ty 5mm asi OK.Ja myslel ty 3Ledky na pravý straně toho světla (asi obrysový??).A zkoušel jsi do těch kroužků dát třeba i 3mm??Na velikosti by tady záležet podle mě nemělo ale na svítivosti a vyzařovanym úhlu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...