Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Central s dalkovym


mishiczka

Recommended Posts

tak jako sorry, ale jde videt, ze nekdy uvazujete jako maly deti. nestydim se za to, ze jsekm holka, a lina rozhodne nejsem, ale zkratka nevim, kde mam hledat a kdyz mi nikdo neporadi, tak jak to mam asi vedet. fakt super jednani, jako by tobe vsechnho spadlo do klina hned po narozeni.. trapne.. nicmene diky, od tebe uz nic potreovat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: mishiczka

tak jako sorry, ale jde videt, ze nekdy uvazujete jako maly deti. nestydim se za to, ze jsekm holka, a lina rozhodne nejsem, ale zkratka nevim, kde mam hledat a kdyz mi nikdo neporadi, tak jak to mam asi vedet. fakt super jednani, jako by tobe vsechnho spadlo do klina hned po narozeni.. trapne.. nicmene diky, od tebe uz nic potreovat nebudu.

nevím zda-li to bylo myšleno na mne ,ale ne netu se dá najít ,ale problém je někdy kdo to připojí za malou cenu.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

koupit univerzální dálkový a vyjde tě to do 1000 jen budeš míti klíčenku dálkáče u klíčů navíc

da se koupit i verze s vystrelovacim klicem, koukal jsem, ze cenove se pohybuje uz kolem 800Kc, tam je pak planzeta vyklapeci a tlacitka jsou primo na klicku, takze se na klicich nebimba dalsi privesek

za dobre ceny se daji vydrazit na serveru www.aukro.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau vůbec se toho neboj, jestli jsi trochu šikovná zvládneš to sama, měla by jsi k tomu dostat návod. Většinou jak už tu bylo zmíněno to je kolem 1000 Kč. Můžeš to sehnat i v sekci bazar, občas někdo z vraku prodává. Ještě mi kamarád řikal, že někdy na tuning srazech maj vychytaný věcičky za levnější peníz. Prostě scháněj.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mishiczka> Tak jako sorry, ale těžko ti doporučim nějakou firmu která ti to namontuje v okolí Ostravy, když jsem z Chotěboře :-D Ptala si se na centrál, tak sem ti odpověděl, našel i několik různejch variant na netu (jeden klik na google). Zapojení je otázka 1-2 odpoledne pro někoho alespoň kapku zručnějšího (shodit tapecy, nainstalovat motorky, táhla, natahat kabely, připojit řj). Jo a všechno mi určitě do klína hnedle po narození nespadlo, nicméně zjistit si o alternativnim centrálu (a jeho zapojení) něco na internetu je otázka pár kliků a přečtenejch článků (to je ta lenost), přičemž když už ode mě nebudeš chtět nikdy poradit, tak budu jen vyloženě rád, protože s takovymhle přístupem jako máš ty, mě to věru nebaví :aut:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: mishiczka

trtovik - :) jsi si jisty, ze sama? ja slysela, ze je tam spoustu dratu :-D

není to tak složité u každého je většinou schématko a věřím ,že se někdo najde a třeba i pomůže

post-0-14109599473841_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...