mishiczka

Central s dalkovym

61 posts in this topic

Caute, prosim vas, mte nekdo na 106tce central s dalkovym ovladanim? Popr. kde jste si ho koupily - server - a na kolik vas to vyslo. Moc diky...

centrál s dálkou je celkem běžná věc u 106tek, který nejsou úplně v tý nejnižší výbavě ;) Já to měl u 1.4 a teďka to mám u s16. Je to Irda dálkáč.

koupit univerzální dálkový a vyjde tě to do 1000 jen budeš míti klíčenku dálkáče u klíčů navíc

no to se lehko rekne, ale kde ho koupit a kdo to za kolik zapoji? v servise mi rekli ze mi ho udelaji za 5000,- .. al na netu jsem ho videla za 990,- tak to je celkem usetrene, ale zapojeni.. to je hprsi..

ono není problém najít ale kdo jí to zapojí ,pochybuji že by sama:papa

tak jako sorry, ale jde videt, ze nekdy uvazujete jako maly deti. nestydim se za to, ze jsekm holka, a lina rozhodne nejsem, ale zkratka nevim, kde mam hledat a kdyz mi nikdo neporadi, tak jak to mam asi vedet. fakt super jednani, jako by tobe vsechnho spadlo do klina hned po narozeni.. trapne.. nicmene diky, od tebe uz nic potreovat nebudu.

Původně zaslal: mishiczka

tak jako sorry, ale jde videt, ze nekdy uvazujete jako maly deti. nestydim se za to, ze jsekm holka, a lina rozhodne nejsem, ale zkratka nevim, kde mam hledat a kdyz mi nikdo neporadi, tak jak to mam asi vedet. fakt super jednani, jako by tobe vsechnho spadlo do klina hned po narozeni.. trapne.. nicmene diky, od tebe uz nic potreovat nebudu.

nevím zda-li to bylo myšleno na mne ,ale ne netu se dá najít ,ale problém je někdy kdo to připojí za malou cenu.:aut

Původně zaslal: sarkomi

koupit univerzální dálkový a vyjde tě to do 1000 jen budeš míti klíčenku dálkáče u klíčů navíc

da se koupit i verze s vystrelovacim klicem, koukal jsem, ze cenove se pohybuje uz kolem 800Kc, tam je pak planzeta vyklapeci a tlacitka jsou primo na klicku, takze se na klicich nebimba dalsi privesek

za dobre ceny se daji vydrazit na serveru www.aukro.cz

Ferry to vím přemýšlel jsem už o tom taky a klíč pěkně i schovaný

Čau vůbec se toho neboj, jestli jsi trochu šikovná zvládneš to sama, měla by jsi k tomu dostat návod. Většinou jak už tu bylo zmíněno to je kolem 1000 Kč. Můžeš to sehnat i v sekci bazar, občas někdo z vraku prodává. Ještě mi kamarád řikal, že někdy na tuning srazech maj vychytaný věcičky za levnější peníz. Prostě scháněj.:)

mishiczka> Tak jako sorry, ale těžko ti doporučim nějakou firmu která ti to namontuje v okolí Ostravy, když jsem z Chotěboře :-D Ptala si se na centrál, tak sem ti odpověděl, našel i několik různejch variant na netu (jeden klik na google). Zapojení je otázka 1-2 odpoledne pro někoho alespoň kapku zručnějšího (shodit tapecy, nainstalovat motorky, táhla, natahat kabely, připojit řj). Jo a všechno mi určitě do klína hnedle po narození nespadlo, nicméně zjistit si o alternativnim centrálu (a jeho zapojení) něco na internetu je otázka pár kliků a přečtenejch článků (to je ta lenost), přičemž když už ode mě nebudeš chtět nikdy poradit, tak budu jen vyloženě rád, protože s takovymhle přístupem jako máš ty, mě to věru nebaví :aut:cool:

kujon - no ted jsi me vazne dostal.. boze, jak s citim uboze..

jaj, co jsem napsala plati. neser se do me, ja se do tebe ta neseru. nezadala jsem vyslovene o radu tebe. zdar

No už vidím jak si 19 letá holčina montuje před barákem central do autí , na to snad má nějakého synka ni?:D

Jinak tenhle pán je dobrej a levnej , da se snim mluvit , je v OV-Martinově.:papa

http://www.levnealarmy.cz/

[upravil dne 17/3/08 Pe.Tr]

kujon - no ted jsi me vazne dostal.. boze, jak s citim uboze..

jaj, co jsem napsala plati. neser se do me, ja se do tebe ta neseru. nezadala jsem vyslovene o radu tebe. zdar

okey :D:papa

trtovik - :) jsi si jisty, ze sama? ja slysela, ze je tam spoustu dratu :-D

není to tak složité u každého je většinou schématko a věřím ,že se někdo najde a třeba i pomůže

post-0-14109599473841_thumb.jpg