Sign in to follow this  
Followers 0
ladis307

ebay.de-kdo vydraží?

7 posts in this topic

líbí se mi tam jedny kola na peugeota. je zde někdo kdo by tyhle kola, nebo i jiný dokázal vydražit a dopravit do čech?

[upravil dne 16.3.2008 ladis307]

Původně zaslal: ladis307

líbí se mi tam jedny kola na peugeota. je zde někdo kdo by tyhle kola, nebo i jiný dokázal vydražit a dopravit do čech?

Tam se draží? :myslim To sem nevěděl..

Na mobile.de se pokud vím nedraží, ale je to klasický inzertní server na automobily a příslušenství k nim. Můžeš tam sám kontaktovat majitele bazaru a on Ti sdělí, zda-li danou věc má, anebo, zda-li ji již prodal, ale po vlastní zkušenosti vím, že handlíři inzerát ihned stahují, jakmile je neaktuální ... ;)

sory...přes mobile stránky jsem se dostal na ebay....je mi jasný že na mobile se nedraží

se registruj na ebay a mužeš si vydražit sám ;)

Původně zaslal: ladis307

ja, aber ich kann nur ein bischen deutsch sprechen :D

a bojim se toho

Aber du se taky muzes registrieren na ebay.com a pak Ti to sprechti anglicky a ukazuje Ti to aukce i v Nemecku ;) Jenom ten popis jednotlivých aukcí Ti to bude zobrazovat pochopitelne v jazyku, v jakem ho napsal inzerent. Jestli bys chtel napriklad pomoci s prekladem neceho konkretniho, tak mi kdyztak posli danou aukci na email: maudr@seznam.cz. Docela Nemecky sprechtim ... Ale rozhodne bych Ti nic nevydrazoval -> s tim mam spatnou zkusenost i u kamarada, ktery si po vydrazeni rozmyslel, ze danou vec nechce, ale nastesti prodavajici to pochopil, takze jsem nemusel platit zadne sankce, jako spassbieter .,.. ;)