Sign in to follow this  
Followers 0
maximum

Ulomena hadicka na veku naft. filtra

16 posts in this topic

Tak chlapci mam taky problem... pred chvilou som chcel vymenit naftovy filter a zial, podarilo sa mi odlomit jednu tu hadicku, co je na tom veku.. vlastne je to taka umela hmota, na ktorej je nasadena hadicka. Zainteresovani asi vedia o com hovorim. Chcem sa spytat, ci sa da kupit to samotne veko alebo ci musim kupit celu tu nadrzku, prip. kolko to stoji. Vdaka.

a cena??.. prip nevie niekto, ci tam dopasujem aj zo xsaryalebo neakeho ineho citroenu? mam kamosa v citroene, tak mozno by vedel pozhanat lacnejsie, zajtra sa na to pozrie.. ja len, ze ci niekto nefie.. dost ma to stve.. a to som bol opatrny, lebo sm tu cital, ze je to nachylne na ulomenie.. no stalo sa... co uz...

na cenu jsem nekoukal protože je tam více typů,šlo by udělat do toho závit a dáti kus trubičky se závitem :myslim

da sa pozriet cena v serviceboxe? mne neako nece ukazat ten diel... mno mozno by sa neako dalo s tym vybabrat.. vobec som nad tym nerozmyslal, hned sm myslel na to, ze to musim kupit nove... idem este raz na to kuk...

Na 1.9 D jsem řešil podobný problém. Normálně jsem to slepil Lepox metalem a pohodička;) Neon to může potvrdit, páč to bylo na Ropise.

wazne to bude drzat, ked to zlepim??.. ake lepidlo na to najlepsie pouzit??.. ja len, ze je to hadicka, co ide k cerpadlu, tak aby mi to potom netahalo luft do cerpadla.. mno keby som to neako vykoumal, tak by sm usetril 3200 Sk.. tak poradte neake lepidlo, aby to fest dobre drzalo...

Je to lepidlo na kovy, ale drží všechno (kolega s nim zadělal díru na chladiči:o) a jmenuje se Lepoxmetal (dvousložkový lepidlo).

mno za pokus to stoji.. ved, ked to nebude drzat, tak bude tiect nafta a potom kupim celu novu tu blbost... inac nemoze sa nic stat cerpadlu, ak to nahodou povoli??..

Když to povolí, tak bude čerpadlo přisávat vzduch a autu se nebude chtít jet, jinak se nic nestane;)

mno tak potom ista vec..., zajtra idem zhanat to lepidlo, dufam, ze taku vychytavku maju v kazdych \"farbach-lakoch\".. thanx dundee...:)

fuuu.. teraz som sa docital o to mlepidle, ze tvrdne 2 dni... !! to mam tak dlho cakat, aby som to mohol skusit??.. dundee cakal si 2 dni kym to vytvrdlo??..

Původně zaslal: maximum

fuuu.. teraz som sa docital o to mlepidle, ze tvrdne 2 dni... !! to mam tak dlho cakat, aby som to mohol skusit??.. dundee cakal si 2 dni kym to vytvrdlo??..

Myslim, že ne. Musíš se zeptat Neona:myslim Celý těleso filtru jsem dal na topení a po hodině a půl byl Lepoxmetal tvrdej jako beton;)

Ahoj, mohu potvrdit slova Dundeeho ... mně to přilepil na ropisovi a drželo v pohodě a předpokládám, že i bude držet novému majiteli nadále :super Je to fakt bomba lepidlo a to lůžko na 405 1.9D stálo něco kolem 2500,- ... takže každopádně za pokus to stálo ... ;)

Nebo zkus tohle. Je to taky na kovy plus plast, plast plus plast. schne to za jednu hodinu, v návodu napsáno - vynikající těsnost proti oleji a ropným produktum. Lepil jsem tím čidlo na čerpadle a drží.

post-0-14109599471001_thumb.jpg