Sign in to follow this  
Followers 0
Hadra

Jaký \"satelit\", přijímač signálu na TV ?

13 posts in this topic

Ahoj, potřeboval bych se trošku dostat do obrazu ohledně téma co místo antény. Můj děda si totiž vymyslel, že chce \" něco\", přes co by se mohl dívat na televizi. Chce 1, 2, Novu, Primu a třebas i něco navíc. Nemyslím třeba Vivu, Cartoon atd. No a nabízí se všude možně hromada věcí co obsahují satelit, krabičku s kartou a jsou buď na splátky ( třebas od 199 Kč měsíčně ), nebo třebas za 5 tis. Jde mi o to, že o tom neustále mluví, už měl cosi i objednané, ale nedošlo to včas, tak se na to vybodl a zrušil to, pověřil mně tím, abych mu něco sehnal. Já absolutně nevím co ( vím jen, že to nechce platit měsíčně, ale jednorázově při koupi ) a nechci udělat nějakou kravinu. Tak mi prosím zkuste poradit:). Díky

Já mám DIGI TV a spokojenost platím 260,- Kč měsíčně a mám tam 35 programů převážně v češtině.......

já rodičům a dědovi kupoval Globo 7010A tuším za to chtěli 1400kč po nahrátí správného firmwaru na tom jede snad vše DIGI, Premiera, Polsat, Digital+ atd.

[upravil dne 16.3.2008 KoNG]

Já se taktéž přikláním k DIGI-TV. Přijedou, namontují, platíš 260,- Kč bez práce.

Taky DIGI TV, akorat jsem se ted stehoval a jeste nemam nalazeno... :(

No jo, ale u Digi TV platíš a platíš, kdežto u CS link zaplatíš jednorazově a pak maš pokoj, dál ani koruna. Pravda u Digi link máš více zajímavých programů, další věc je že je na Digi TV docela kritika tykajici se kvality vysilaní a pouze formát 4:3

Digi TV, platim 280, je to jak z praku, signal 85/85, bez vypadku, cesky veco jedou, plus nekolik dalsich. normal anntenu sundam, jinak na zacatku nic, pak dalsi mesic 280 kace

Tady ten pán řešil asi taky ten problém a nakonec zvolil to nejjednodušší, koupil všechny :D:D:D , jinak tohle není fotomontáž ale foto z mého mobilu v Praze-Kbelích.:mrk

post-0-1410959947348_thumb.jpg

já jsem koupil sestavu od Mascomu s přijímačem MC 1110 CRCI je to na tři družice ( chytím dvě) a mám 494 programů zadáčo + samozřejmě czech link karta za dvojku na český programy

Díky díky, nakonec jsem koupil toho Topfielda, akorát musím sehnat někoho, kdo mi to namontuje.

Původně zaslal: Hadra

Díky díky, nakonec jsem koupil toho Topfielda, akorát musím sehnat někoho, kdo mi to namontuje.

To zmákneš, na tom nic není, jen potřebuješ někoho kdo bude stát u TV a hlasit ti sílu signálu;)