Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 RC - kolik byste za něj vysázeli...


Jessie

Recommended Posts

Původně zaslal: pastorek

Má to nejaké príliš nízke a zjazdené gumy, divne hrbaté sedačky. To bude nejaký \"kostitras\". Je k tomu i poukážka na napravenie platničiek? :myslimˇTo bude hodné aj päťsto korún. :D

no pro vas slovaky asi jo.. pac vy mate silnice jak kdyz se jede po polnacce.. kdyz sem jeli s kamaradem do bratislavy jaguarem tak sme meli strach aby sme si to o vase silnice neponicili... :bacha takze autem to asi nebue:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jessie

Původně zaslal: pastorek

Má to nejaké príliš nízke a zjazdené gumy, divne hrbaté sedačky. To bude nejaký \"kostitras\". Je k tomu i poukážka na napravenie platničiek? :myslimˇTo bude hodné aj päťsto korún. :D

no pro vas slovaky asi jo.. pac vy mate silnice jak kdyz se jede po polnacce.. kdyz sem jeli s kamaradem do bratislavy jaguarem tak sme meli strach aby sme si to o vase silnice neponicili... :bacha takze autem to asi nebue:aut

:D Asi myslíš diaľnicu Brno - Bratislava. To ste nám zničili vy pri cestách na dovolenky k moru. :D

Nemusíš sa hneď urážať. Bolo to myslené žartom. Autíčko je to pekné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MichalTalbot

206 RC je brutální kára, jednou jsem měl tu čest a bylo to nezapomenutelný. Já bych ale tuhle sumu přeci jenom investoval jinak :super

Naprosto souhlasím, k 504 bych se nechal taky klidně zlákat, protože mi taky nejde až tak o výkon a rychlost, jako spíš klasiku a styl, auto bez zbytečné elektroniky..no jedno takové jsem si tenhle tejden pořídil, ale ještě uteče moc vody než bude takovýhle:(..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: MichalTalbot

jarajarda: jestli jde o to zachráněné, tak to půjde rychle - 1x flexa, 1x kotouč na ocel, 5x sprej červený a je to :D

Počkat, něco mi ušlo, na co červenej sprej?:myslim

Aby to vypadalo jako ta 504ka. ;)

:xvul Si taky musim užít toho novýho smajlíka, takže: :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: MichalTalbot

jarajarda: jestli jde o to zachráněné, tak to půjde rychle - 1x flexa, 1x kotouč na ocel, 5x sprej červený a je to :D

Počkat, něco mi ušlo, na co červenej sprej?:myslim

Aby to vypadalo jako ta 504ka. ;)

:xvul Si taky musim užít toho novýho smajlíka, takže: :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha :D

Jo taaaaak..:D:D No nevim jestli udělám z Fiata Peugeota,.,., to asi těžko.....:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...