Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomooooc spadlo mi dialkove k rucke


raydowe

Recommended Posts

isiel som v noci a dialkove od radia ukladam do priestoru vedla rucky. A co smola nechcela, nechtiac som to po hmate zalozil tam, odkial vychadza rukovat rucky a ovladanie spadlo dolu. :grr Ja sa tej smoly asi nezbavym. Ako sa to da prosim vas vybrat? je tam pristup zospoda alebo je potrebne vybrat ten stredovy plasT? co som to po tme kukal vyzera to ako cely odliaty kus... tesil som sa z noveho radia 3 dni ... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matador jo, slo to jak pises. Trochu som stuch srobovakom a vyskocilo to. Bolavy \"zubok\" je vonku.. bol to ale porod. Ovladac je trochu rozmernejsi ako kluc a padol medzi mechanizmus od rucky a stenu panelu. dociahol som ho len na dotyk prstov ze tam je. Nakoniec pomohla stara vysuvna antena z auta na dialkove ovladanie. pripadal som si ako McGayer ci ako sa vola.:) Bol problem dostat ovladac na tu stranu, kde je pristup cez tu kasnicku. Ale podarilo sa. Diki chlapi. idem si dat nejake beeres :) ponukol by som vam keby sa dalo.:)

2 Matador ano som to ja. Ak mas namysli posledny prispevok.:)) na moju recenziu si este pockas. zatial mam len 3 tisic.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti gratuluju:)) mam to piaty mesiac. Jazdim len za priatelkou (28 kilakov) a ked niekam ideme, do prace to mam 15 minut pesi. Kilecka pribudnu az cez leto ked bude kam ist skoro kazdy den. Kupoval som ho na zimu tak som ho trochu setril. Pre dvoch je to super autko. chyba mi len full vybava.:)) co tak ze az teraz si objavil toto forum? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

tak to ti gratuluju:)) mam to piaty mesiac. Jazdim len za priatelkou (28 kilakov) a ked niekam ideme, do prace to mam 15 minut pesi. Kilecka pribudnu az cez leto ked bude kam ist skoro kazdy den. Kupoval som ho na zimu tak som ho trochu setril. Pre dvoch je to super autko. chyba mi len full vybava.:)) co tak ze az teraz si objavil toto forum? :))

tys najezdil jen 3000 za 5 měsíců..?a tebe to neláká?jezdit furt a furt..?:mrk když bylo nové autko,tak mě doma ani neviděli..:bojim:mad::aut Za těch 5 měsíců jsem měla 20 000:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: raydowe

tak to ti gratuluju:)) mam to piaty mesiac. Jazdim len za priatelkou (28 kilakov) a ked niekam ideme, do prace to mam 15 minut pesi. Kilecka pribudnu az cez leto ked bude kam ist skoro kazdy den. Kupoval som ho na zimu tak som ho trochu setril. Pre dvoch je to super autko. chyba mi len full vybava.:)) co tak ze az teraz si objavil toto forum? :))

tys najezdil jen 3000 za 5 měsíců..?a tebe to neláká?jezdit furt a furt..?:mrk když bylo nové autko,tak mě doma ani neviděli..:bojim:mad::aut Za těch 5 měsíců jsem měla 20 000:mrk

no to vies ze ma to laka.:)) ale holt som kupoval aj byt na hypo. tak teraz mi znacna cast vyplaty odide skor, nez ju vobec uvidim a priatelka zatial este stale aktivne studuje, tak som na to vsetko zatial sam. tak si nemozem dovolit prejazdit 5000 sk za mesiac. co by za normalnych okolnosti nebol problem.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

Původně zaslal: matador

vidím že nakonec sis vybral stejnou barvu jako já tedy šedou cendre! nechtěl si původně červenou?

povodne sme chceli reclifa alebo tu cervenu.. ale vsetko bolo nedostatkove zbozi.. v cendre sme ju mohli mat za tyzden. Tak sme ju vzali. :))

Nedostatkové zboží to znám. To je důvod proč nemám zrcátka v ele. Ale tuhle barvu sem chtěl - je na tom autě nejhezčí:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...