Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamrzlá Praha- fakt dobrý :)


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: aaischa

uz sem o tom čet někde jinde, \"líbí se mi to \" nebo spíš rád bych to videl na vlastni oči, nevedet to predem tak bych z toho mel asi dosti divnej pocit a cekal bych kdovi co se bude dít dál :myslim

Přesně:) Taky jak ty lidi na to blbě čučej :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Už mi to přišlo mailem. Stavil bych se tam, bohužel je to brzo, takže nestíhám :nevim Nicméně sranda to může bejt veliká, kdo neví o co jde z toho může bejt slušně vyjevenej :D

Já bych se zůčastnil, ale mám to celkem z ruky na ty 2 minuty....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: Medvěd

Vypadá to na SUPER ptákovinu - ale jde o to kde to uskutečnit (takovej zamzlej chodec uprostřed přechodu u koně, tam bych nechtěl být).

To jo, nebo v metru na eskalatorech:D

a pak bude následovat hromadná rosekávka až začnou zamrzlouši vyjíždět nahoru :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dajako mi nedáva zmysel tá \"verejná\" upútávka, či oznam, či ako by sa to dalo nazvať. Veľa ľudí sa tam pôjde pozrieť, len preto že o tom vedia a už z toho až taká \"prča\" nebude. Určite by bola lepšie, ak by bola akcia utajená a vedeli by o nej len samotní aktéri.

BTW, zrovna včera sa toto udialo v Bratislavskom Poluse s účasťou cca 150-tich ľudí :super

-> link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Semuel

Dajako mi nedáva zmysel tá \"verejná\" upútávka, či oznam, či ako by sa to dalo nazvať. Veľa ľudí sa tam pôjde pozrieť, len preto že o tom vedia a už z toho až taká \"prča\" nebude. Určite by bola lepšie, ak by bola akcia utajená a vedeli by o nej len samotní aktéri.

BTW, zrovna včera sa toto udialo v Bratislavskom Poluse s účasťou cca 150-tich ľudí :super

-> link

Jenže kdyby to předem neoznámili, tak nebudou mít \"herce\":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...