Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koukáte na Miss pánové?


jarajarda

Koukáte na Miss pánové?  

  1. 1. Koukáte na Miss pánové?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

jednim očkem, druhý patří notebooku :) moc mě to nebere, je to nanic samý vyhublice ne že bych byl milovník xxl ale stačí vědět co pro to vytrpěli, nebo akce s tim eurosongem, jak tam ukázala kalhotky a když se jí na to ptaly v rozhovoru a sama řekla že to vůbec nevadí že to neni jenom o zpěvu ale i o image, tak všecko poslední dobou propadá komerci, nahotinám a podobně.. a samozřejmě vyhrála...

k miss nemam co dodat než ... i na ulici z mýho pohledu potkám líbivější holky jen neměli to štěstí , nebo neštěstí ? že je někdo at firma nebo kdoví co procpalo dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

jednim očkem, druhý patří notebooku :) moc mě to nebere, je to nanic samý vyhublice ne že bych byl milovník xxl ale stačí vědět co pro to vytrpěli, nebo akce s tim eurosongem, jak tam ukázala kalhotky a když se jí na to ptaly v rozhovoru a sama řekla že to vůbec nevadí že to neni jenom o zpěvu ale i o image, tak všecko poslední dobou propadá komerci, nahotinám a podobně.. a samozřejmě vyhrála...

k miss nemam co dodat než ... i na ulici z mýho pohledu potkám líbivější holky jen neměli to štěstí , nebo neštěstí ? že je někdo at firma nebo kdoví co procpalo dál...

JO! :super A že kolikrát je na co koukat :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

k čemu to vlastně je... ? často mam pocit že halda pořadů posledni dobou nejso vubec pro divaky ale spis kuli komerci výdělku a podobně... :grr

miss je moc umělá poslední dobou aspon mi to pripada ze ustupuje idol pamelly anderson a podobně :D:roll

Všechno je o penězích.....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: aaischa

k čemu to vlastně je... ? často mam pocit že halda pořadů posledni dobou nejso vubec pro divaky ale spis kuli komerci výdělku a podobně... :grr

miss je moc umělá poslední dobou aspon mi to pripada ze ustupuje idol pamelly anderson a podobně :D:roll

Všechno je o penězích.....:(

pravda je někdy hnusná :myslim ale pravda no, ale dřív to nebylo tak evidentní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Myslíš si, že televize je tu kvůli divákům??? Naivko

rekneme pred 5ti lety se aspon trosku dbalo na to jak rozumne rozhazet porady , ted hezky filmy pozde v noci nebo dopoledne v hlavnim vysilacim case samý az na par vyjimek pořady kery nemaj poradnej obsah...

ale jo mas pravdu ... naivni predstava :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Ještě že máš Medvědici Míro, to je ta nejlepší partnerka :D:D:D:D Asi si taky takovou nějakou pořídim:D:D

To víš, já mám o ideální partnerce dávno jasno, takže sledování podobných soutěží, kterých se stejně účastní dívky mým přísným kritériím více než nevyhovující, je pro mě zbytečnost.

Jo a abych nezapomněl - stejně nemám televizi :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: jarajarda

Ještě že máš Medvědici Míro, to je ta nejlepší partnerka :D:D:D:D Asi si taky takovou nějakou pořídim:D:D

To víš, já mám o ideální partnerce dávno jasno, takže sledování podobných soutěží, kterých se stejně účastní dívky mým přísným kritériím více než nevyhovující, je pro mě zbytečnost.

Jo a abych nezapomněl - stejně nemám televizi :D :D

Kolikrát je lepší ji snad nemít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: jarajarda

Ještě že máš Medvědici Míro, to je ta nejlepší partnerka :D:D:D:D Asi si taky takovou nějakou pořídim:D:D

To víš, já mám o ideální partnerce dávno jasno, takže sledování podobných soutěží, kterých se stejně účastní dívky mým přísným kritériím více než nevyhovující, je pro mě zbytečnost.

Jo a abych nezapomněl - stejně nemám televizi :D :D

Kolikrát je lepší ji snad nemít..

no vzhledem k tomu ze seza ni musi platit at mas nebo nemas, česká televize je vydřiduch, tak rači asi snad mít ;) nemam rád kdyz bych mel platit za neco co nedostanu nebo nemam :grr a eště za takovouhle hrůzu , maj to mít kodovany na nejaky karty typu satelit, settopboxy, nebo víc reklam to by mi nevadilo ale tohle... :nevim to je jak ČR neposlouchám ho ani jednou a když už mi ho radio naladi ze neni signal niceho jinyho tak sem akorát naštvanej a zas platit za něj :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...